Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Paziņos Bauskas novada konkursa “Gada jaunietis” uzvarētājus

Līdz šim tika rīkots konkurss “Gada skolēns”, bet šogad to aizstājis jaunizveidots konkurss “Gada jaunietis”. Foto: no arhīva

Bauskas novadā noskaidroti labākie, talantīgākie un darboties gribošākie jaunieši. Konkurss ‘Gada jaunietis” šogad sarīkots pirmo reizi, konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgā pasākumā Iecavas vidusskolā piektdien, 24. novembrī, portālu informēja Bauskas novada pašvaldības jaunatnes nodaļas vadītāja Līga Briģe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā  trīs vecuma grupās žūrija vērtēja jauniešu aktivitāti ikdienā, brīvprātīgā darba veikšanu, dalību starptautiskos projektos, vietēja mēroga, Latvijas vai starptautiskos konkursos, sacensībās, vēlmi iesaistīties novada dzīvē, piemēram, kultūras, sporta un citu sabiedrisko pasākumu organizēšanā un citus aspektus. Komisija varēja piešķirt papildus punktu, ja sekmju izrakstā visos mācību priekšmetos vērtējums gadā nav zemāks par 7 ballēm un, ja konkursanta pieteikumam pievienota arī izglītības iestādes vai darba vietas rekomendācijas vēstule.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļā precizēja, ka žūrijas komisijā darbojās Bauskas novada administrācijas izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja Aija Spriņķe, jaunatnes nodaļas vadītāja Līga Briģe, sporta un veselības nodaļas projektu vadītāja Ilze Puķāne, izglītības nodaļas izglītības speciāliste Līga Kirilko, kā arī Bauskas novada domes deputāte Ināra Pētersone.

Kopā konkursam tika izvirzīti 14 Bauskas novada jaunieši. Pieteicējus personas datu aizsardzības dēļ pašvaldība neatklāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecuma grupā no 13-15 gadiem uz titulu “Gada jaunietis” pretendē Rūdolfs Ozoliņš (Iecavas pagasts), Monta Milzere (Iecava), Kristiāna Lasmane (Iecava), Sabīne Freimane (Svitenes pagasts), Elizabete Polone (Rundāles pagasts) un Nikola Maļiņiča (Gailīšu pagasts).

Vecumā grupā no 16-18 gadiem pretendentu vidū ir Patrīcija Keita Gridzbaure (Iecava), Čelsija Viktorija Gerika (Vecumnieku pagasts), Elza Draudziņa (Iecavas pagasts), Keita Kondore (Brunavas pagasts) un Patriks Vencels (Skaistkalnes pagasts).

Savukārt vecuma grupā no 19- 25 gadiem saukties par “Gada jaunieti” mērķē Eva Reinfelde (Svitenes pagasts), Linda Libere (Vecumnieku pagasts) un Nikola Smirnova (Bauska).

Konkurss rīkots ar mērķi, lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Bauskas novada jauniešus, veicinātu jauniešu iniciatīvu, iesaistīšanos sabiedriskajā dzīvē, aktivitātēs, pasākumos un brīvprātīgajā darbā, popularizētu jauniešu paveikto, kā arī sniegtu atzinīgu pašvaldības novērtējumu, pasniedzot apbalvojumu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. :)Kā man patīk šī personas datu aizsardzība! Vienus uzvārdus nosaukt drīkst, citus( nu! Nu! Nu!) jau aizsargā.:)

  2. Tiešām tik maz ir no Bauskas pilsētas un pagastiem?
    Tātad vāji strādā jaunatnes speciālisti, vai ir kāds cits iemesls?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.