Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pēc svētkiem eglītes Iecavā un Bauskā savāks atkritumu apsaimniekotāji

Kaut arī svētku svinēšanā priekšā vēl Pareizticīgo baznīcas Ziemassvētki, tomēr daļa iedzīvotāju jau šonedēļ, iespējams, vēlēsies atbrīvoties no Ziemassvētku eglītēm.  «Bauskas Dzīve» skaidroja, kā mūsu pilsētās tiks savāktas eglītes pēc svētkiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» Iecavā atkritumu saimniecības vadītāja Ineta Orinska skaidro: «Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem eglītes jāizliek pie māju atkritumu konteineriem vienviet tā, lai sadzīves atkritumu savācējmašīnas var netraucēti piebraukt un darīt savu darbu. Mums ir kompostkaudzes laukums, tur zarus drīkst dedzināt. Dārznieku brigāde ar transportu brauks un salasīs eglītes, pēc tam Ķesterkalnā tās tiks aizvestas un sadedzinātas. Eglītes jāizliek bez rotājumiem.»

Savukārt par situāciju Bauskā Zane Zauere, SIA «Vides serviss» atkritumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja, informē, ka eglītes tiks vāktas no 2. janvāra līdz 14. janvārim. Iedzīvotāji tās var arī paši vest uz laukumu Biržu ielā 8b Bauskā, tad savākšana ir bez maksas. Toties, eglītes novietojot pie SIA «Vides serviss» apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju atkritumu konteineriem, tās aizvedīs par papildmaksu – līdzīgi kā par lielgabarīta atkritumiem. Sētnieces pieteiks, kad šo kociņu būs gana daudz, lai tos savāktu «Vides servisa» traktors vai automašīna ar piekabi. Tas varētu būt vienreiz vai divreiz nedēļā atkarībā no daudzuma. Pēc tam eglītes tikšot sašķeldotas. Arī «Vides servisa» pārstāve uzsver, ka jānoņem rotājumi, kā arī mākslīgās eglītes nav liekamas pie īstajām.

Izmantotā foto avots: tv3.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.