Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Piešķir līdzekļus dīzeļdegvielas ģeneratora iegādei Malinas pašvaldībai

Bauskas novada domes deputāti vakar notikušajā sēdē vienprātīgi atbalstīja lēmumu piešķirt finanšu līdzekļus 14 500 eiro apmērā ziedojumam Malinas pašvaldībai (Ukrainas Republika) 35 kilovatu dīzeļdegvielas ģeneratora iegādei. Izdevumi tiks segti no Bauskas novada pašvaldības 2023. gada pamatbudžeta līdzekļiem, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Krievijas izraisītā kara dēļ pašlaik pilsētā joprojām nav droši, raķešu uzlidojumu trauksmes brīdinājumi tiek saņemti katru dienu. Malinas izpostītās kritiskās infrastruktūras dēļ ir problēmas ar energoapgādi. Elektrības trūkums liedz iespēju pilsētā nodrošināt arī ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus.

Kā jau iepriekš «Bauskas Dzīvei» apstiprināja domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, līdzīgi kā jau nogādāto apkures katlu, arī dīzeļģeneratoru uz Ukrainu nogādās ar organizācijas «Tavi draugi» palīdzību.

Sadarbības līguma parakstīšana Bauskas Rātsnamā 2022. gada 4. jūnijā – Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Malinas pašvaldības (Ukrainas Republika) galva Oleksandrs Sitailo. Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Bauskas novada pašvaldība 2022. gada 4. jūnijā ir noslēgusi sadraudzības līgumu ar Malinas pašvaldību (Ukrainas Republika) ar mērķi stiprināt savstarpējās attiecības starp tautām, reģioniem un pašvaldībām un sekmēt produktīvas, daudzpusīgas un izaugsmi rosinošas sadarbības attīstību starp vietējām kopienām, skaidro pašvaldībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (19)

 1. cik ilgi pashvaldiba izniekos nodoklu maksataju naudinu?????lai ukraini prasa savai korumpetai valdibai

  16
  6
 2. Atsevishkas pashvaldibas saks maksat vidusskolas audzekniem par labam sekmem—tadejadi ieguldot sava nakotne. Ko dara Bauska?????? neko, izmeta naudu korumpetajai ukrainai

  12
  8
 3. vai Okmanis un citi novada vadošos krēslos sēdošie nevarēja papozēt pie iecavnieču savāktajiem ziedotajiem adījumu kalniem? Kā arī, cik šis un citi kadrā gribētāji ir ziedojuši personīgi, no savām tūkstošos mērāmajām algām?

  12
  4
 4. un kā tad tu redzi,krāniņ,to savu nākotni? Ar nacistiskās Krievijas “savu zemju”, tai skaitā Latvijas “atgūšanu”?

  5
  9
 5. Ceļi Bauskā vienkārši iespārda, pat sirds sap normāli braucot, caurumi, izsitumi, akas. Ceļš no jaunā mājai un dārzam uz bauzes tirgu vienkārši sirdī katru gadu!

  13
  2
 6. Varbūt sāksim ziedot naudu netīrītiem ceļiem no sniega,slideniem …nevis ukraiņiem.

  11
  4
 7. Es kā nodokļu maksātājs esmu par visa veida palīdzību UKRAINAI, lai varētu iznīcināt visus pļūtinistus, un pilnīgi pret jebkādu līdzekļu šķērdēšanai vietējiem pļūtinistiem, dīkdieņiem un slīmestiem, kuriem gāz, cik gribi pabalstos, vienalga būs par maz

  8
  13
 8. badainam,ragnesim….manu nodokļu naudu nedrīkst ziedot ukraiņiem….. daudziem tie apnikuši,ziedojot Latvijas ceļiem,jo valsts tos ceļus nolaidusi uz 0000000,medicīnas nav,skolas,pastus slēdz ciet.Ukraiņu patriots.Čemodāns,vilciens..ukraina?!?

  11
  6
 9. Mudazvonam ..30 gadus kalpojot strādājot Latvijai nodokļus maksāju godīgi,tagad nē.Žēl nolaida.Tu ukraiņu patriots
  vai ukrainis. Čemodāns, vilciens, ukraina…Te ir Latvija,nevis ukraina.

  8
  4
 10. Bauskas dzīvei jautājums? Kāpēc ukraiņiem ziedojumi, kāpēc Bauskas iedzīvotājiem nekas???

  7
  4
 11. bet, cik ilgi pēc Ukrainas krišanas, ja gadījumā tāda notiks, Latvija kā brīva valsts vēl pastāvēs? Piedevām, ja šeit tev vēl nepieciešami ziedojumi? Varbūt, atmet ierasto slinkumu un aizej līdz sociālā dienesta darbiniecēm, ja tiešām esi tik trūcīga

  3
  2
 12. Paši slīkstam nabadzībā, tādā nabadzība, ka bail paliek. Letiņi ģērbjas humpalās, pērk nocenotu pārtiku, rēķinus nav par ko samaksāt, vecāki nevar atļauties samaksāt bērniem skolā par launadziņu, pensionāri bez zobiem jo nevar atļauties aiziet pie zobārsta utt…
  Galvenais melno cepurīšu pavēlniekiem dziļāk ielīst dirsā, tas nekas, ka paši ar plikām dirsām!

  6
  1
 13. Vēl gribēju piebilst, ja vēlās kādam ko ziedot, tad lai to dara no sava personīgā maciņa, bet ne no iedzīvotāju naudas!

  3
  3
 14. garīga, prāta nabadzība ir pārņēmusi lielu daļu iedzīvotāju, neprotot atšķirt savu, lielākoties slinkumu vietējās politikas politikas veidošanā, no tām šausmām, kas patreiz notiek patreiz Ukrainā. Arī tavus zobus salabos, ja tu vērsīsies pie attiecīgajiem dienestiem, kuru mūsu valstī pagaidām netrūkst, un tevi atzīs par nespējīgu “tikt pie jauniem zobiem”. Bet, cik redzams, tieši ar zobiem tev viss kārtībā….

  3
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.