Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pilsrundālē daudzdzīvokļu mājas pagrabā aizdedzinātas riepas un sadzīves mantas; policija sākusi kriminālprocesu

Trešdien, 5. martā, ap pulksten 18:14 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Bauskas novada Rundāles pagastu, kur kādas trīsstāvu dzīvojamās mājas pagrabā Pilsrundālē bija izcēlies ugunsgrēks, portālu informēja VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa pastāstīja, ka, ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka pagrabā deg riepas un sadzīves mantas 15 kvadrātmetru platībā.

Pirms glābēju ierašanās no ēkas pašu spēkiem evakuējās 25 cilvēki. Dzēšanas darbos piedalījās deviņi ugunsdzēsēji glābēji no Bauskas un Elejas. Ugunsgrēku likvidēt izdevās ap pulksten 19:44. Par notikušo Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess, atklāja Valsts policijas pārstāve Rūta Strautniece-Apaļā. Viņa norādīja, ka plašāku informāciju par ugunsgrēka cēloņiem šobrīd nesniegs, jo turpinās izmeklēšana.

Tikmēr sociālajos tīklos iedzīvotāji pauduši, ka ugunsnelaimi izraisījusi divu pusaudžu spēlēšanās ar uguni. Šī informācija gan nav oficiāli apstiprināta.

Video: Aculiecinieka video

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.