Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pirms gada uzliktais bruģis Lauku ielā Bauskā jau drūp un plaisā

Pagājušajā gadā Bauskas pilsētas Lauku ielā veica brauktuves pārbūvi, ieguldot bruģa segumu. Vēl nav pagājis gads, un vietām bruģim jau drūp virskārta.

Situāciju skaidro Bauskas novada Bauskas apvienības pārvaldes Bauskas pilsētas nodaļas vadītājs Jānis Feldmanis: «Šos defektus būvuzņēmējs jau ir konstatējis, apsekojot izbūvēto objektu atbilstoši būvniecības līgumā paredzētajām garantijas saistībām. Arī Zemgaļu ielai dažās vietās ir iesēdumi. Defektu novēršanas darbi jau saplānoti, sāks labojumus pēc pāris nedēļām, informējot pasūtītāju – pašvaldību.»

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Bauskā tas tak ir NORMĀLI !!!!!!!!!! Taisīja cik nesen ielu pie bij. piena kombināta un ……………. un kāda viņa ir !!!!!!! Itkā vēl bija garantija, bet BIJA !!!!! Rīgas ielas bruģis Bauskā utt. un vēl un vēl. Bet ko nu, BAGĀTAJAI BAUSKAI NIEKI VIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11
  1
 2. Šeit jau nevar un nedrīkst runāt par bojājumu NOVĒRŠANU … jāpārliek viss bruģis no jauna … un stingrā kontrolē!!!

  Kā nez beidzās STĀSTS par Svitenes ceļu Rundālē??? Vai kāds zin?

  9
  1
 3. nu bet, ne velti novada iepirkumu iepirkumu veicēji un juristi gadiem pūlējās, lai dabūtu paklausīgu būvnieku kurš strādātu pēc novada speciālistu “ieteikumiem”’. Tikai šoreiz, izskatās, būvnieks ir pārcenties lai sarunātu šo kā arī citus objektus, pārāk maza summa palika tieši darba veikšanai, neizturēja pat tos divus gadus, kā tādos līgumos parasti ieplānots

 4. Varianti dažādi. Varbūt uz ielas ir uzlikts tikai ietvēm derīgais bruģis.Varbūt bruģa salizturība un mehāniskā izturība ir tikai sertifikātā rakstīta. Bruģa ražotāji no bruģa biezuma ļoti labprāt noblēda pāris milimetrus. Pamēriet kādreiz. Ja pasūtītājs kautrējas pieprasīt 10 gadu garantiju vai kautrējas pieprasīt veikt garantijas remontu kaut vai tipveida divu gadu garantijas laikā, un arī nedeklarē būvnieka blēdības vai neizdarības apdrošināšanas gadījumu, tad jāsaka, ka iedzīvotāji ar nodokļiem apmaksā nekompetentu vai blēdīgu pasūtītāja darbinieku vai darbiniekus. Droši vien viss tiks norakstīts uz bargo un slapjo ziemu, vainīgo nebūs, bruģi nelabos.

 5. Cik šis ”dārgais” uzņēmējs vispār ir veicis garantijas darbus. Savdabīgais darba stils nemainās- kā arī novada attieksme pret šo ”īpašo” būvnieku paliek nemainīgi ”draudzīga”. Un kā iet ar novada ceļu uzturēšanas darbiem -tiek veikti plānotos apjomos un kvalitātē ? 🙂

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.