Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Reorganizēs SIA «Jaunolis» Vecumniekos

Ceļu remontdarbu veikšana – viena no SIA «Jaunolis» pamatfunkcijām. Foto no «Bauskas Dzīves» arhīva.

Bauskas novada domes deputāti lēmuši sākt SIA «Jaunolis» un SIA «Mūsu saimnieks» Vecumniekos reorganizāciju pievienošanas ceļā, kur SIA «Mūsu saimnieks» tiek noteikta kā iegūstošā sabiedrība, bet SIA «Jaunolis» noteikta kā pievienojamā sabiedrība, informē novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA „Jaunolis” pamatfunkcija ir gādāt par Bauskas novada pašvaldības Vecumnieku administratīvās teritorijas labiekārtošanu – ielu, ceļu un laukumu būvniecību, rekonstrukciju un uzturēšanu, kā arī parku, skvēru un zaļo zonu iekārtošanu un uzturēšanu.

Pašvaldībā izvērtējot kapitālsabiedrības sniegtos pakalpojumus un tirgu, kurā tā strādā, secināts, ka ir pazīmes, kas liecina, ka kapitālsabiedrības SIA „Jaunolis” sniegtie pakalpojumi un apkalpojamā teritorija daļēji pārklājas ar SIA „Mūsu saimnieks” sniegtajiem pakalpojumiem un apkalpojamo teritoriju. Abas kapitālsabiedrības veic teritorijas uzkopšanas darbus Vecumnieku ciema teritorijā.

Papildinot SIA „Mūsu saimnieks” materiāli tehnisko un cilvēkresursu bāzi ar SIA „Jaunolis” valdījumā esošo tehniku un pieejamajiem cilvēkresursiem, SIA „Mūsu saimnieks” sniegtos pakalpojumus būtu iespējams organizēt produktīvāk un ekonomiski izdevīgāk, secinājusi pašvaldība.

SIA «Jaunolis» valdes loceklis Ingars Štelfs. Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Bauskas novada pašvaldībai pieder 100 % kapitāla daļas kapitālsabiedrībā SIA “Jaunolis”. Kapitālsabiedrības neto apgrozījums 2021. gadā bija 272603 eiro; salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu tas par 4 % samazinājies. 2021. gadu uzņēmums noslēdzis ar 8514 eiro zaudējumiem, informē pašvaldībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. nu neveicas tai novada pašvaldībai ar uzņēmējdarbību, kur skaties gandrīz vieni vienīgi zaudējumi un iedzīvotāju pretenzijas. Varbūt, tie pašvaldības pakalpojumi, vismaz vairums no tiem jāveic uzņēmējiem, kas pieprot savu lietu.

    1
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.