Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Rīt vēl pēdējo dienu var pagūt Bauskā nodot riepas par samazinātu maksu

Līdz ceturtdienai, 30. novembrim, vēl var pagūt Bauskā par samazinātu maksu nodot nolietotās automašīnu riepas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes un SIA “Bauskas novada komunālserviss” kopīgi rīkotajā riepu nodošanas akcijā darba dienās no pulksten 8 līdz 17 autovadītājiem pašiem nolietotās riepas jāved uz dalīto atkritumu šķirošanas laukumu Bauskā, Biržu ielā 8b. Jāņem vērā, ka no viena automobiļa tiek pieņemtas četras riepas. Ierasto 2,35 eiro vietā par vieglā auto riepu jāmaksā 70 eirocenti.

SIA “Bauskas novada komunālserviss” valdes loceklis Dzintars Cāzers informēja, ka no akcijas sākuma brīža – 30. oktobra līdz šodienai, 29. novembrim, nodotas 620 riepas.

Iedzīvotāji bieži norāda, ka citviet riepas līdzīgās akcijās tiek pieņemtas bez maksas. Vaicājot, kāpēc Bauskā nav līdzīgi, Dz. Cāzers uzsvēra, ka bez maksas nav nekas. “Jautājums ir tikai – kurš, cik un kādā veidā par to samaksās? Ja šie jautājumi tiks atrisināti, neizslēdzu iespēju, ka kaut kad nolietotās vieglo automašīnu riepas arī Bauskas novadā varētu pieņemt bez maksas,” sacīja Dz. Cāzers.

Visu veidu riepas ir videi kaitīgi atkritumi. Riepas dabiskajā vidē sadalās vairāk nekā 100 gadus, un visu šo laiku dabā var izdalīties dažādas kaitīgas vielas. Turklāt par nolietotu riepu izmešanu dabā var tikt piemērots naudas sods. Tāpēc ir būtiski nodot nolietotās auto riepas pārstrādei uzreiz, kad tās kļuvušas nederīgas, nezaudējot visu potenciālu, ko šis resurss spēj sniegt, norādīja uzņēmumā SIA “Zaļā josta”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.