Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Rundālē startē «Ziemas izturībnieks»

Jau trešo gadu ikviens novada iedzīvotājs, kuram arī ziemā ir spars sportiskām pastaigām vai spēka vingrinājumiem, var piedalīties Rundāles pagasta «Ziemas izturībniekā 2023». Sacensībām starts dots šajā nedēļā, tās ilgs līdz 19. februārim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai piedalītos “Ziemas izturībniekā 2023”, vispirms jāpiesaka dalība. Ja vēlaties sacensties noieto  kilometru skaitā, tad savs vārds, uzvārds un vecums WhatsApp lietotnē jānosūta Rundāles pagasta pārvaldes sporta nodaļas vadītājai Ieva Kirkilai  (tālr.: 26553747), ja spēka vingrojumos (vīriešiem pievilkšanās, sievietēm –  atspiešanās balstā guļus uz ceļiem) piedalāties, tad pieteikšanās Dmitrijam Čabaņenko (tālr.: 28865868).

Sacensībām nav nedz vienotas norises vietas, nedz laika. Katrs dalībnieks pats organizē sportiskās aktivitātes un laikus organizatoriem iesniedz savus rezultātus. Par pastaigās noietajiem kilometriem, kurus fiksējusi kāda no viedtālruņa sporta uzskaites lietotnēm, ar ekrānuzņēmumiem jāatskaitās katru pirmdienu. Savukārt vingrojumu izpildītājiem video, kas apliecina, ka tiek sportots, turklāt tas tiek darīts pareizi, jāiesniedz  katru nedēļu pirmdienās un piektdienās.

Ieva Kirkila stāsta, ka šāda attālināta sacensību norise tika aizsākta pandēmijas laikā un tagad tiek turpināta, papildinot vēl ar vienu disciplīnu –  spēka vingrinājumiem, lai sacensībās var piedalīties arī tie, kam vairāk patīk sportošana zālē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kaut sacensības jau startējušas 9. janvārī, tām droši vēl var pieteikties –  tik jārēķinās, ka ar katru nokavēto nedēļu, lai panāktu tos, kas jau piedalās, būs jānostaigā vēl vairāk un jāvingro vēl intensīvāk. To, ka, piemēram, sacensību laikā veiktā pastaiga nebūs mērāma vien dažos desmitos kilometru, labi parāda pērnā gada sieviešu vecumu grupas 30+  rekordi. Pirmās vietas ieguvēja kopā mēneša laikā nostaigāja 1062 kilometrus. Salīdzinājumam – tas būtu apmēram tikpat kā no Bauskas ar kājām aiziet līdz Varšavai un atnākt atpakaļ. Otrās vietas ieguvēja pastaigās nogāja 805 kilometrus, bet trešās – 485 kilometrus.

Uzvarētāji, kas būs nostaigājuši visvairāk kilometru vai izpildījuši visvairāk vingrojumu, saņems piemiņas balvas.

Ar sacensību nolikumu var iepazīties Rundāles apvienības pārvaldes tīmekļa vietnē http://www.rundale.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.