Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Rundālē, Svitenē, Viesturos bez maksas savāks lielgabarīta atkritumus un nolietotās elektropreces

Ar mērķi rūpēties par sakoptu un pievilcīgu vidi Rundāles apvienības pārvalde sestdien, 21. maijā, organizē lielgabarīta atkritumu (vecu mēbeļu, matraču un līdzīgu atkritumu), kā arī nolietoto elektropreču bezmaksas savākšanu apvienības teritorijā, portālu informēja pašvaldībā.

Vietējo iedzīvotāju ērtībām lielgabarīta atkritumi un nolietotā elektronika tiks savākta dažādās apdzīvotās vietās. Iedzīvotāji ir aicināti grafikā norādītajās vietās un laikos nogādāt savus lielgabarīta atkritumus un/ vai nolietotās elektropreces. Lielgabarīta atkritumu un nolietoto elektropreču utilizācija iedzīvotājiem ir bez maksas, bet pašiem jāparūpējas tikai par to nogādāšanu līdz savākšanas vietai.

zīvota vietaAtkritumu savākšanas vietaLaiks
SaulaineLaukums pie Saulaines sociālā centra garāžasplkst. 9.00 – 9.30
Švirkale Caurbraucot aptuveni  plkst. 9.35
Vecrundāle Caurbraucot aptuveni  plkst. 9.45
Mazbērstele Caurbraucot aptuveni  plkst.9.55
Virsīte Caurbraucot aptuveni  plkst. 10.05
SviteneLaukums pie vecās katlu mājasplkst. 10.10 – 10.40
Kapūnas Caurbraucot aptuveni  plkst. 10.48
BērstelePie daudzdzīvokļu māju atkritumu savākšanas vietasplkst. 11.00 – 11.30
VairogiPie dzīvojamās mājas „Vairogi”plkst. 11.35 – 11.45
ViesturiPie daudzdzīvokļu māju atkritumu savākšanas vietasplkst. 11.55 – 12.25
PunslavasPagrieziens no valsts autoceļaplkst. 12.32 – 12.40
Pilsrundāle 2 Caurbraucot caur ciematu aptuveni  plkst. 12.50
PilsrundāleLaukums pie katlu mājasplkst. 13.00 – 13.30
ZiedoņiPie atkritumu savākšanas vietasplkst. 13.40 – 13.50

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Jautājums: kā tas iespējams, ka jaunajā Bauskas novadā (kas izveidots pēc teritoriālās reformas 2021.gadā) ir nevienlīdzīga pieeja šajā lielgabarīta atkritumu un nolietotās elektrotehnikas savākšanā? Ar to tiek domāts, kāpēc bijušā Bauskas novada teritorijā notikušajā PAVASARA AKCIJĀ 2022, kas norisinājās 25., 26., 27. un 28.aprīlī, tika piemērots šāds izcenojums (ar visu atlaidi 70%) par lielgabarīta sadzīves atkritumiem – 8,34 eur/m3.
    Pieļauju, ka izmaksas par lielgabarīta atkritumu un nolietoto elektropreču savākšanu bez maksas Rundāles, Svitenes un Viesturu atkritumu savākšanas punktos (kopā veselos 14 punktos, saskaņā ar augstāk publicēto informāciju) nesedz kāds anonīms labdaris no privātajiem līdzekļiem, bet gan Bauskas novada pašavaldība no saviem budžeta līdzekļiem. Tajā pašā laikā pārējie Bauskas novada iedzīvotāji, kuri nedzīvo bijušā Rundāles novada teritorijā un par šādu pakalpojumu š.g.aprīlī maksāja, jāatzīst samazinātu, bet noteikto maksu katrs no saviem līdzekļiem.
    Kad izveidojās jaunais apvienotais Bauskas novads, tad bērniem no līdzšinējā Bauskas novada par augstiem mācību sasniegumiem ar 2022.gada janvāri tika “noņemtas” motivējošās stipendijas, tāpat kā tika lemts turpmāk arī neatbalstīt 3+ ģimenes, kur ēdināšana bērnu dārzā bērniem no 3+ ģimenēm tika nodrošināta 100% no pašvaldības finansējuma. Tas tika pamatots ar to, ka šādus “bonusus” jaunizveidotais novads nevarēs finansiāli “pavilkt” visas jaunās teritorijas ietvaros. Arguments spēcīgs, taču grūti pārbaudāms cilvēkam no malas… Taču vismaz šajā atkritumu lietā, kā izrādās, ir iespējamas atkāpes no nevienlīdzīgas attieksmes aizlieguma. Un šis ir tikai tas, ko nejauši uzzinu, apmeklējot bauskasdzive.lv. Iespējams ir vēl kādi “bonusi”, par kuriem mēs pārējie nezinām, kas pašreizējā priekšsēdētāja iepriekš vadītajā novadā ir saglabājušies vai izveidoti no jauna?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.