Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sācies labdarības maratons «Roku rokā»

No 3. novembra līdz 16. decembrim norisinās organizācijas «Laiks jauniešiem» un radošās apvienības «Pasaku nams» organizētā Ziemassvētku labo darbu akcija «Bērnu prieks katrā mājā».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Organizācijas «Laiks jauniešiem» «Facebook» lapā ievietota informācija, ka labo darbu akcija tiks organizēta divās kārtās. Pirmajā – no 3. novembra līdz 16. decembrim – visi ziedotgribētāji, to skaitā uzņēmumi, iestādes un privātpersonas, aicināti sagatavot savas dāvanas. Otrajā kārtā – no 21. decembra līdz 30. decembrim – biedrības «Laiks jauniešiem» dalībnieki un radošās apvienības «Pasaku nams» tēli dosies pie dažādu sociālo grupu ģimenēm, lai dāvātu saziedotās dāvanas.

«Tolaik ar biedrību palīdzējām Covid-19 grūtībās nonākušajiem, un tad sapratām, ka gribam tieši uz Ziemassvētkiem un gaidīšanas laikā izveidot ko tamlīdzīgu, un tā kopīgi vienojāmies par šo akciju,» stāsta biedrības «Laiks jauniešiem» priekšsēdētājs Gints Jankovskis, «atsaucība no ziedotājiem bija pārsteidzoši liela, jo pagājušajā gadā kopīgi iepriecinājām vairāk nekā 500 bērnus un jauniešus. Daudz iesaistījās gan Bauskas novada izglītības iestādes, gan uzņēmumi.» G. Jankovskis stāsta, ka saziedotās dāvaniņas nonāks pie ģimenēm, kurām tās ir tiešām vajadzīgas, savukārt saimēm, kuras izjūt nepieciešamību pēc palīdzības, ir iespēja pietiekties pašām. Šogad dāvaniņas nonāks arī pie Bauskā dzīvojošajiem bērniem un jauniešiem no Ukrainas.

«Ziedot, visdrīzāk, var spēles, puzles, arī saldumus, ko pārsvarā arī ziedo, un tas bērnus patiešām iepriecina,» tā G. Jankovskis. Viņš atgādina, ka ziedotājiem, kuri savas dāvanu paciņas nodod slēgtā iepakojumā, virsū tam jānorāda mērķauditorija un paciņas sastāvs, lai nenāktos atvērt dāvanas iepakojumu un pārbaudīt tās saturu pirms dāvināšanas attiecīgajai personai. «Akciju rīkojam, lai sasildītu arī paši savas sirdis, jo labais vienmēr atnāk atpakaļ,» dāvātpriekā dalās G. Jankovskis.

Foto: no organizācijas “Laiks jauniešiem” albuma.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.