Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sāk Saules ielas remontu Bauskā; jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem poliklīnikas apkārtnē

Turpmākajās nedēļās jārēķinās ar neērtībām Bauskas poliklīnikas un slimnīcas apmeklētajiem, jo saistībā ar Saules ielas remontdarbiem noteikti satiksmes ierobežojumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka ielas pārbūves darbus veic SIA “Viona”. Darbi tiek izpildīti noslēgtā līguma ietvaros par Bauskas pilsētas teritorijā esošo ielu un ceļu ikdienas uzturēšanu. Ielas būvdarbu kopējās izmaksas ir 98 494 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Saules ielā paredzēta bortakmeņu nomaiņa, asfalta kārtas nofrēzēšana un jaunas kārtas uzklāšana, aku vāku pieregulēšana.

“Darbi tiek veikti kā vienlaidus asfalta bedru remonts, jo pie tik slikta tehniskā stāvokļa, kāds ir Saules ielas posmā no Dārza ielas līdz Rijas ielai, nav iespējams noteikt robežu, līdz kurai pa daļām izgriezt asfalta segumu. Nekādi inženiertīklu izbūves darbi netiks veikti, tiks uzklāts vienīgi asfalts, lai ziemas sezonā un pavasarī nav  jāveic bedru remonts,” norādīja Bauskas novada domē, vienlaikus uzsverot, ka darbu un materiālu kvalitātes kontrole tiek veikta saskaņā ar pastāvošo likumdošanu un līgumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzekļi ielas remontam atradušies no īpašumu atsavināšanas. Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska iepriekš informēja, ka Bauskas apvienības pārvaldē iegūtā kopējā summa ir 237 660 eiro. Daļa summas atvēlēta Saules ielas remontam. Vēl iecerēta ielu apgaismojuma izbūve Cerību ielā, Strēlnieku un Sporta ielā saistībā ar a/s «Sadales tīkls» plānotajiem darbiem, kas veic elektrības balstu nomaiņu.

Plānota arī ielu apgaismojuma izbūve pie Īslīces kultūras nama, kas jau vairākus gadus ir papildbudžeta pieprasījumā, kā arī ielu apgaismojuma būvprojekta izstrāde Dāviņu pagastā.

Foto: Bauskas novada dome

Lai dotos uz Bauskas poliklīniku ar savu braucamo, jārēķinās, ka var sagādāt grūtības atrast automašīnai brīvu vietu Dārza ielas malā. Baušķenieks Aldis piektdien pie ārsta bija atvedis savu mammu cienījamā vecumā, bet nebija zinājis, ka vajadzēs ilgi riņķot, lai atrastu, kur auto novietotu. Viņš atzīst, ka Saules iela bija katastrofālā stāvoklī un sen “kliedza” pēc remonta. Spēkratu atstājis pie tuvumā esošajām garāžām, bet paziņa stāstījis, ka “noparkojies” lielveikala “Rimi” stāvlaukumā un kājām nācis uz poliklīniku. Ja laikapstākļi labi un ir brīvs laiks, pastaiga nekaitējot.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. kas par murgu sarakstīts, tagat būs vel sliktāks asfalts, un bedres būs jālāpa ik pēc nedēļas, un vecās krievu bordes tur vel varēja stāvēt gadsimtu, nekas nebūtu noticis!

  9
  6
 2. Nedari- nav labi, dari- arī nav labi! Nepārtraukti taču sūdzaties, ka jums pilsētā neremontē ielas un viss ir slikti. Tagad remontē- atkal slikti! Tad, ko jūs īsti gribat?!!!!

  19
  4
 3. Varbūt tomēr labāk par to naudu poliklīnikai un slimnīcai būtu nopirkuši kādu medicīnisko iekārtu,lai cilvēkiem nebūtu jāstāv ilgā,garā rindā pēc pakalpojuma??? Man galvenais ir dabūt ārstniecisku palīdzību,bet ne lai būtu labāks ceļš…tad slimnīca sveces Ukrainai taisa,tad rīta rosmes un t.t…

  7
  16
 4. Kā vienmēr! Visu vasaru dala naudu, un, kad sadalīta, ir rudens klāt! Īstai laiks, kad jāsāk ceļus būvēt! Malači!

  11
  1
 5. Cilvēkiem nekad nebūs labi. Pietiek īdēt, labs asfalts ir vajadzīgs, tur apgrozās ļoti daudz mašīnas. Jā, šobrīd satiksme tur ir sarežģīta un mašīnu atstāt pēc iespējas tuvāk ir tikpat kā neiespējami, bet nekas, pakustināsim kājiņas, pacietīsimies. Vecākus cilvēkus var arī pie pašām durvīm pievest un tāpat arī savākt.

  6
  1
 6. Tās rindas slimnīcās primāri ir dēļ tā, ka valsts neapmaksā slimnīcām pietiekošu skaitu attiecīgā pakalpojuma, nevis dēļ tā ka trūkst iekārtas.

 7. Jāsagaida pirmais sniegs,aukstums un lapkritis, un var sākt ielas remontēt.
  Asfaltā pret pelēko māju Uzvaras ielā būs skaists raksts no kļavu lapām.Jaunā novada identitāte.

  8
  3
 8. vai pareizāk to nebūtu nosaukt par Saules ielas poliklīnikas un sia “Bauskas slimnīca” stāvlaukumu, Saules ielas “apendiksu”?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.