Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sākas “Labo darbu nedēļa”

No šodienas līdz 15.oktobrim, norisināsies labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” akcija “Labo darbu nedēļa”, portālu informēja akcijas organizatoru komandas pārstāve Ilze Skuja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd “Labo darbu nedēļas” interaktīvajā kartē jau iezīmēti 34 plānotie darbi ar vairāk nekā 2700 dalībnieku iesaisti. Akcijas dalībnieki iecerējuši veikt dažādus labos darbus.

Piemēram, Vecumnieku vidusskolas pirmsskolas grupas “Ezīši” un “Pelēni” bērni kopā ar audzinātājām un sadarbībā ar vecākiem sarūpēs dažādus gardumus (tēju, kafiju, cepumus, konfektes, ievārījumu u.c.), lai daudzfunkcionālā centra “Sarkanā skola” klienti lietainās, drēgnās pēcpusdienās varētu kopīgi darboties, īsināt laiku un baudīt gardumus.

“Palīdzēsim.lv” atgādina, ka “Labo darbu nedēļas” dziļākā būtība un jēga ir iesākt brīvprātības un labdarības procesus, lai labie darbi kļūtu par ikviena ikdienu, negaidot Ziemassvētkus vai “Labo darbu nedēļu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas laikā darbojas interaktīva mājaslapa ar Latvijas karti, kur ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai/un paveikto labo darbu “http://labodarbunedela.palidzesim.lv”. Tajā arī ir iespēja ieskatīties un gūt iedvesmu savam labajam darbam no iepriekšējo gadu piemēriem.

Lai iedvesmotu viens otru un vairotu labo, kad labais darbs ir veikts, iedzīvotāji aicināti par to pastāstīt sociālajos tīklos ar tēmturi “#LaboDarbuNedela”.

Savukārt, ja kādam ir nepieciešama palīdzība, iedzīvotāji aicināti rakstīt uz e-pastu “info@palidzesim.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Labo darbu nedēļa” ir laiks, kad iedzīvotājus aicina palīdzēt gan līdzcilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan Latvijas dabai, gan sabiedrībai kopumā. Tā ir nedēļa, kad visa Latvijas sabiedrība tiek aicināta paveikt lielus vai mazus darbus, kas neprasa finansiālu ieguldījumu, tikai brīvo laiku un enerģiju. 2022.gadā akcijas aicinājumam atsaucās teju 16 000 cilvēku, paveicot vairāk nekā 300 labos darbus Latvijā.

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Nezinu gan, vai pirmskolas bērniem, kaut arī sadarbībā ar vecākiem, ir jārūpē citiem gardumi…. Piekrītu labo darbu veikšanai, bet tad jāatrod kas tāds, ko bērns savām rociņām var padarīt. Tikai tā, manuprāt, viņš tiks pie gandarīju un labi padarīta darba apziņas. Tagad sanāk vecāku ziedojums

    6
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.