Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Saldumu ražotne sagādā Ziemassvētku pārsteigumu cilvēkiem Bauskā

Bauskā, pie veikala «Rimi» Pionieru ielā 2, vakar, 23. decembrī, cilvēkus uzrunāja un Ziemassvētkos sveica vietējie «rūķi» no saldumu ražotnes SIA «Poļu nams» saimes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pelēkajā pirmssvētku dienā veikala «Rimi» stāvlaukums bija pārpildīts, jo ļaudis steidzās uz veikalu iegādāties pēdējās dāvanas saviem mīļajiem, kā arī iepirkt nepieciešamo svētku galdam. Tā kā laikapstākļi ārā bija visai nemīlīgi, liela daļa vietējo aši iegāja veikalā pēc kārotā, un tikpat ātri skrēja ārā, lai nesamirktu.

Arī «Bauskas Dzīve» pie veikala intervēja cilvēkus, kad klāt pienāca kāda meitenīte ar groziņu. «Priecīgus Ziemassvētkus! Cienājieties!» viņa sacīja. Apmulsuši un pārsteigti par tik pēkšņu un gaišu smaidu meitēna sejā pacienājāmies un vēlējām labu arī dāvātājai.

«Mēs esam atnākuši, lai iepriecinātu Bauskas cilvēkus,» pastāsta Madara Pole, kurai arī rokās ir groziņš ar gardumiem, «vienu vakaru skatījāmies kādu filmu par slepeno Ziemassvētku vecīti, un prātā ienāca ideja iepriecināt arī citus šajā Ziemassvētku laikā.» Par spīti lietus smidzināšanai un pelēkiem mākoņiem, smaidīgie «rūķi» no SIA «Poļu nams» katram pie veikala sastaptajam dāvāja saldu pārsteigumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl viena labvēļu komanda darbojās arī pie blakus esošā veikala «Maxima», lai iepriecinātu ļaudis tur.

Cienasta groziņos meitenēm bija šādi rūpīgi iesaiņoti cepumu «riekstiņi». Abu foto autors – Ivars Bogdanovs.

Visām trim – Madarai Polei, Esterei Kugrēnai un Ilzei Ostrovskai, – groziņi pilni ar rūpīgi iesaiņotiem cepumiem «riekstiņiem», kuri apsieti ar krāsainu lentīti. Tā viņas turpat pie veikala stāv, vēl priecīgus svētkus ikvienam garāmgājējam un nekā pretī neprasa. Šādi pārsteigumi piedienas Ziemassvētku brīnumu laikam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Cik jauki ..patiess prieks par tadiem mīliem Rūkiem ..kaut vairāk tādu …Visiem veselibu ,milestību un mieru Mīļie labie Bauskā esiet draudzigi …🎄🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤🕊🕊🕊🤝🙏🙏

  22
 2. netiki pie bezmaksas kārumiem, jo tajā laikā droši vien pa citu ceļu nesi savu ziedojumu Ukrainai…

  3
  5
 3. Ziedot Ukrainai, kura šobrīd viena aizstāv visu civilizēto pasauli pret krievu fašismu, ir katra sevi cienoša cilvēka pienākums.

  8
  2
 4. un šos cēlos vārdus tu varētu veltīt tieši “pusizdzertajai kafijai”, ja esi lasījis(jusi) viņas spriedelējumus par ziedojumiem un ziedotājiem Ukrainai

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.