Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sarīkojumā Rundāles pilī pasniegs Bauskas novada domes apbalvojumus

Bauskas novada domes apbalvojumus pasniegs šodien Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadskārtai veltītajā sarīkojumā Rundāles pilī, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības goda zīmi “Zelta ozols” šogad nolemts piešķirt domniekam Rihardam Melgailim.

Goda zīme “Zelta ozols” viņam piešķirta par “ilggadēju, kvalitatīvu un profesionālu ieguldījumu pašvaldības darbā, sabiedriskajām un sporta aktivitātēm, popularizējot Vecumnieku un Bauskas novada vārdu Latvijā un pasaulē”. Apbalvojuma “Zelta ozols” atribūti ir goda zīme, apliecinājums goda zīmes laureātam un naudas balva 1000 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Melgailis valsts pārvaldē strādā kopš 1994.gada, pildot Vecumnieku pagasta padomes priekšsēdētāja pienākumus. Pēc administratīvi teritoriālās reformas bijis Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs. Ievēlēts 12. Saeimā, bet pašlaik ir Bauskas novada domes deputāts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par izciliem nopelniem dažādu jomu attīstībā apbalvojums “Bauskas novada Gada cilvēks” piešķirts Danai Rodenkirhenai “par nozīmīgu radošo ieguldījumu kultūras jomā, Iecavas un Bauskas novada popularizēšanu” un

Līvai Vecvanagai “par profesionālu darbu veselības veicināšanas un sociālās aprūpes jomā un nozīmīgu ieguldījumu Bauskas novada attīstībā”. Laureātes saņems arī naudas balvu 500 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Pēc Apbalvojumu komisijas atzinuma Bauskas novada Goda raksts piešķirts 23 novada saimniecības, kultūras, izglītības un sporta darbiniekiem. Laureātiem kopā ar Goda rakstu tiek piešķirta naudas balva 100 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Bauskas novada Atzinības raksts piešķirts 21 novadniekam.

Ik gadu Latvijas valsts dzimšanas dienā Bauskas novada pašvaldībā godina novadniekus, kas ar savu darbu veicinājuši novada izaugsmi, bijuši sabiedriski aktīvi, popularizējuši Bauskas novada vārdu un sasniegumus, pauž pašvaldībā.

Foto: Bauskas novada pašvaldība/Ģirts Donerblics

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Ierosinu pašvaldības apbalvojumus pasniegt Kaucmindes pilī. Tas tak būtu ievērojami pareizāk, nekā lepni brūķēt valsts atjaunoto Rundāles pili, kuras atdzimšanā pašvaldībai nav ne mazāko nopelnu.

    18
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.