Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Satiksmes ierobežojumi noteikti Uzvaras ielā Bauskā

No 11. līdz 20. oktobrim Uzvaras ielas posmā no Kalna ielas satiksmes rotācijas apļa līdz Parka ielai tiks veikti brauktuves remontdarbi, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānota ielas seguma frēzēšana, aku līmeņošana un jaunas asfalta kārtas uzklāšana. Darbus veiks SIA “Viona” noslēgtā līguma ietvaros par Bauskas pilsētas teritorijā esošo ielu un ceļu ikdienas uzturēšanu.

Bauskas novada domē precizēja, ka transporta kustība Uzvaras – Parka ielas krustojumā, kā arī Uzvaras ielas garumā no Parka ielas krustojuma virzienā uz Brīvības bulvāri, netiks ierobežota.

Lai izvairītos no sastrēgumiem un rūpētos par bērnu drošību, Bauskas Valsts ģimnāzija aicina maršrutu uz skolu plānot laicīgi un nebraukt skolas pagalmā, bet skolēnus no automašīnām izlaist kādā cita vietā.

Drošības apsvērumu dēļ no trešdienas, 11.oktobra, skolas vecā korpusa pagalma durvis ieejai atvērtas būs tikai līdz pulksten 8, bet pēc tam tiks slēgtas, ieeja skolā notiks tikai pa galvenajām durvīm. Uz sporta stundām no skolas varēs iziet pa pagalma durvīm, bet ieiet atpakaļ izglītības iestādē varēs tikai pa galvenajām durvīm.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (14)

 1. BDz laikam galīgi lēni un kusli palikuši. Šodien taču vajadzēja intervēt skolas un izglītības speciālistus par šodienas apdraudējumu skolēniem un skolotājiem. Bet nē-pilnīgs klusums un ignorance. Nu tad rīt pēcpusdienā pamodīsies….

  18
  1
 2. Jēga kāda, būtu labāk kaut mazliet Slimnīcas ielu,Salātu ielu pielabojuši. Tikko nesen Kalna ielā kaut ko darija bet kā bija tā palika.

  11
  1
 3. Notiek remont darbi bet visi steidzas kautkur ,neskatās kad tur strādnieki darbojas ,brauc gandrīz virsū,sveicien WW PASATA VADITĀJAM ,MAUKŠU AR LĀPSTU nākošreiz tu pats zini par ko,cieniet taču ar citus

  20
 4. Ielāpiem pārbagātais Slimnīcas ielas posms no Dārza ielas līdz Plūdoņa ielai tā vien kliedz pēc remonta .

  10
 5. un klusumu pelēkajā namā, lai tur sēdošajam netraucētu novadam svarīgu viņu domu augsto lidojumu garām braucošo mašīnu grabēšana pārbraucot nekvalitatīvi iestrādātos inženiertehnisko pazemes būvju vākus. Netraucēsim viņu domu lidojumus ar savām mazsvarīgajām vēlmēm par citu ielu katastrofisko stāvokli, jo diez vai kāds no mūsu “varoņiem” domē tagad, rudens lietavu laikā riskēs pārvietoties pa Dārza ielas trotuāru, bet tas jau mazsvarīgi, tikai tad, kad pienāks rinda un arī nauda.

  15
  1
 6. Visas ielas, kurās pēdējā laikā “lāpītas bedrītes”, ir pārvērstas punainos, kunkuļainos automašīnu ritošās daļas testēšanas poligonos, bet braucot pa slaveno Ābelnieka ierīkoto Rīgas ielas bruģi, jau tagad visas iekšas kratās. Salātu ielas posms no Dārza līdz Zaļajai – pilnīgs sviests. Kas būs līdz pavasarim? Par iekšpagalmu remontiem jau sen neviens nedomā. Uzvaras ielu sāks remontēt lietus un sala periodā. Rezultāts jau iepriekš zināms. Bauska ir nolaistas līdz ručkai, un baidos, ka tas ir tikai sākums.

  22
  2
 7. Kad tad sāksies slavenā Kalna ielas “mierināšana”? Gan jūlijs, gan augusts, pat septembris pagājis. Kad tad mierināsiet? Vai tomēr nē? Pietika ar tukšu salmu pakulšanu?

  11
  0
 8. Izklausās, ka kāds ar kaut ko neapmierināts. Man pat radās jautājums kopš kura laika pašvaldībai jāveic remontdarbi privātīpašumos? Pirms kaut ko debīlu raktsi vismaz iepazīsties ar likumdošanu!

  1
  12
 9. Pirms dažiem gadiem Vītolu ielas kvartālā pašvaldība noklāja ar bruģi tūkstošiem kvadrātmetrus šādu privātu iekšpagalmu. Gadu gadiem tika aizlāpītas bedrītes daudzos Bauskas asfaltētajos iekšpagalmos. Kad tad tie likumi mainījās, gudrīti? Varbūt šorīt no rīta? Un saukt daudzdzīvokļu namu vai vesela kvartāla iekšpagalmu par privātīpašumu var tikai tik aprobežots radījums kā tu. Nu, pamēģini šādus pagalmus remontēt ar savu privāto iniciatīvu? Aplauzīsies pirmajā dienā. Nu, ko, pašvaldībai tā ir izdevīga pozīcija – par saviem līdzekļiem sakopt tikai tos “privātos” pagalmus, ap kuriem dzīvo kāds tūkstotis vēlētāju. Kur mazāk – tieciet paši galā. Varbūt pamācīsi kā?

  12
  1
 10. tu mani tā sasmidinaji- mieru tikai mieru!!!! par peleko namu un celo domu lidojumu iedzivotaju intereses!!!.

 11. Arī VIONA ir to uzņēmēju slkaitā, kuri savus darbiniekus grib saģērbt skaisti, bet sanāk kā vienmēr, jo 02.10.2001. MK Not. Nr.421. Noteikumi par darba vietu aprīkošanu uz ceļiem punktā skaidri un gaiši rakstīts, ka Strādājošiem virs darba apģērba jāvalkā oranžas brīdinājuma vestes vai virsjakas – “Augstas redzamības brīdinājuma apģērbs”, bet par Individuālo aizsardzības līdzekļu nelietošanu te viss skaidrs – 0.

  10
  2
 12. Kalna ielu, neskatoties uz milzīgajām domnieku pūlēm, tomēr šogad, izskatās, neizdosies “nomierināt”, tādēļ iztiksim ar mazumiņu- Uzvaras ielas “nomierināšanu” uz noteiktu laiku, kaut tajā asfalta klājums, salīdzinot ar daudzām citām Bauskas ielām, vēl bija izcilā stāvoklī.

 13. nebūsi ņēmis, jo šis ceļa posms ir slēgts satiksmei no abām pusēm, tā teikt “ierobežots objekts”, kurā nekādai satiksmei nevajadzētu būt un PP jaunieši varētu kaut sākumā pakontrolēt “ķieģeļa” ignorētājus, tas taču viņiem degungalā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.