Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Šausmu parks atgriežas Bauskā; pilskalns 27 dienas pastaigām būs slēgts

No 10. oktobra līdz 5. novembrim Bauskas pilskalnā jau otro gadu pēc kārtas būs iekārtojies “Helovīna šausmu parks”. Organizatori sola, ka pērn uzkrātā pieredz šogad ļaus izskaust pieļautās kļūdas un sniegt izcilu rezultātu parka apmeklētājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas kultūras centra (BKC) sabiedrisko attiecību speciāliste Kristiāna Paula Lībiete atklāja, ka līgums par Bauskas pilskalna parka estrādes izīrēšanu no šī gada 3. oktobra līdz 13. novembrim noslēgts ar SIA “Zūra”. K.P. Lībiete atzīmē, ka šobrīd, Šausmu parka uzbūves laikā, teritorija nav slēgta, iedzīvotāji var droši doties pastaigās. Estrādes apkārtne ir norobežota ar brīdinājuma lentēm, tās apmeklētāji aicināti nešķērsot. Savukārt laika periodā, kad norisināsies pats pasākums, pilskalna parks pastaigu cienītājiem, kuri nedodas uz Helovīna atrakcijām, būs slēgts.

Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka tiltiņš uz Ķirbaksalu tiks demontēts līdz ar sala iestāšanos. No otrdienas, 10. oktobra, iedzīvotājiem pastaigām jāizmanto ceļš gar Mūsas krastu. Šausmu parka darbības laikā Bauskas novada pašvaldības policija nodrošinās kārtību pilsētā, bet pasākuma teritorijā par kārtību jārūpējas pasākuma organizatoram, norādīja pašvaldībā.

“Bauskas kultūras centrs uz sadarbību ar Halovīnu Šausmu parku raugās tikpat neitrāli kā uz jebkuru nomnieku. Ja organizators lūgs kādu ieteikumu, centīsimies savu iespēju robežās palīdzēt. Pērn par estrādes izīrēšanu Šausmu parkam BKC saņēma 6071 eiro bez PVN,” precizē K.P.Lībiete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada izglītības, kultūras un sporta komitejas septembra sēdē deputāti skatīja SIA “Zūra” iesniegumu, kurā uzņēmums aicināja sniegt atlaides vai atbalstu Šausmu parka pasākuma rīkošanai Bauskas pilskalna estrādē. Deputāti atzinīgi novērtēja sarīkojumu, bet par atbalstu bija atturīgi, norādot, lai saprastu, kādu atbalstu varētu sniegt, piemēram, atbrīvojot no estrādes nomas maksas, jāiepazīstas ar pērnā gada tāmēm.

SIA “Zūra” īpašniece Agnese Ābolkalna pastāstīja, ka joprojām atbilde par iespējamo atbalstu no Bauskas novada pašvaldības neesot saņemta. Šonedēļ 30 cilvēku komanda intensīvi strādā pie parka iekārtošanas.

Pērn šausmu parks guva necerēti lielu atsaucību, ka pārsteidza pat organizatorus, bet apmeklētāji gan savu sajūsmu, gan šoku par milzīgo cilvēku pieplūdumu un garajām rindām pauda sociālo mediju ierakstos un fotogrāfijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Atsauksmes no apmeklētājiem bija ļoti pozitīvas, kas deva lielu jaudu un enerģiju darboties tālāk arī šogad. Cilvēki bija priecīgi un pārsteigti redzēt pie mums Latvijā kaut ko jaunu, īpaši rudenīgi vēsajā laikā, kad ārā jau vairs nekas nenotiek. Protams, bija arī pa kādai negatīvai replikai, bet tās tikai palīdz mūsu
idejām augt un attīstīties. Tāpat arī vietējie ēdināšanas uzņēmumi un veikali bija ļoti apmierināti ar lielo cilvēku plūsmu gada klusajā periodā,” stāsta A. Ābolkalna.

Bauskas pilskalna parkā līdz Šausmu parka ierīkošanai joprojām atradās festivāla “Taste” dekorācijas. Foto: www.bauskasdzive.lv

A. Ābolkalna atklāja, ka šogad Šausmu parkā gaidāma pavisam cita ekspozīcija. Tāpat darbosies virtuālā māja, šausmu istaba, būs sastopami dzīvie tēli. Katru nedēļas nogali Bauskas pilskalna parku izgaismos iespaidīgs lāzeršovs.

“Lāzeršovs būs izbaudāms sestdienās un svētdienās no pulksten trijiem dienā līdz desmitiem vakarā ar domu, lai cilvēki nedrūzmējas, nebrauc tik lielā skaitā, lai ieplāno sev īpašo nedēļas nogali, kad ierasties mūsu pilsētā. Mēs strādāsim šogad 27 dienas,” paziņo A. Ābolkalna. Viņa papildina, ka parka teritorijā darbosies ēdinātāji, tirgotāji, šogad, lai paplašinātu izklaides, par atsevišķu samaksu būs pieejami karuseļi no Holandes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Lai gan Helovīna Šausmu parka rīkotāji norāda, ka ekspozīcija būs jauna un lāzeršovs neredzēts, tomēr acīgākie ievēros, ka tos pašus dekorus, kas šobrīd tiek izvietoti Bauskā, pērn varēja apskatīt tepat netālajā Biržu rajona Kirkilu atrakciju parkā, kur arī šogad rudens periodā darbosies Helovīnu šausmu parks.

Ieeja pasākumā bērniem līdz sešu gadu vecumam, kā arī cilvēkiem ar invaliditāti būs bez maksas. Citiem būs jāiegādājas biļetes. Jautājot, vai paredzētas atlaides ar Bauskas novada personalizēto iedzīvotāja karti, A. Ābolkalna norādīja, ka joprojām tiek gaidīts pašvaldības lēmums. Tāpēc šobrīd par īpašām atlaidēm tieši Bauskas novada iedzīvotājiem komentāru nebūs. Tāpat netika atbildēts, vai būs iespējams iegādāties biļetes internetā. Šobrīd publiskotā informācija liecina, ka biļetes tiks tirgotas pirms ieejas parkā.

Vienlaikus A. Ābolkalna apliecināja, ka par Šausmu parku ir interese no citām pašvaldībām, kā arī par inventāra iznomāšanu, bet šobrīd nevienam savu lēmumu nav pavēstījuši.

Savdabīgā Helovīnu ķirbīšu siltumnīca pērn bija iecienīts apmeklētāju fotografēšanās objekts Kirkilu atrakciju parkā. Šobrīd var redzēt, ka šāds pats objekts atradīsies arī Bauskas pilskalna parkā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (41)

 1. Visos normālos un par ticamiem ziņu avotiem atzītajos medijos vienmēr ir norādīts, kas ir raksta vai sižeta autors! Šajā gadijumā kārtējo reizi ir norāde bauskasdzive.lv, kas tas tāds ir? Viens no fakenews, MI radīts raksts vai kas? Ja ziņai nav autora, kas šajā gadijumā nekādi nevar būt bauskasdzive.lv, tad šī ziņa sabiedrībai pēc medijpratības principa būtu jāuztver kā fakenews, tas ir tas ko mācam bērniem un senioriem. Ja ziņu radījis mākslīgais intelekts kuram nav autortiesības, tad tā vajag arī norādīt. Vai ir kāda cita mums nezināma problēma, kapēc raksta sagatavotājs slēpjas un aizvien vairāk apliecina, ka Bauskas dzīve nav nekas vairāk kā… pareizak sakot neaplicina sevi kā nopietnu un uzticamu reģionālo mediju! Šis nav par konkreto šo rakstu, bet ļoti daudzajiem bez autora rakstiem, kas šajā lapelē parādās.

  38
  1
 2. Varbūt Bauskas identitātei nevajag ne radoši ne raženi, bet Šausmīgi vienoti, radoši un raženi 🙂 sauklis Ak Šausmas cik labi Bauskas novadā!

  26
  1
 3. Ja Tev autors ir LETA vai BNS vai la.lv tad tas arī nav uzticams avots, jo autora konkrēta zurnalista nav? Tici man drīz mākslīgais intelekts ģenerēs informāciju un varēsi priecāties par botu raditu saturu.

  7
  6
 4. Nu nezinu: vai nepietiek ar šausmām ikdienas dzīvē? Jo viss, kas notiek, ir diezgan šausmīgi un neprognozējami! Te jau “stāsts” par cilvēku gaumi, manuprāt! Bet kopumā redzam kultūras līmeni gan valstī kopumā, gan pasaulē. Viss ir apgriezts kājām gaisā. Nacionālās kultūras tiek iznīcinātas, bet mēs mierīgi uz to noskatāmies un priecājamies par “izklaidēm” arī šādām.

  37
  4
 5. Šogad lapas vēl tik sāk krāsoties un rudens baudīšana priekšā, bet tagad pasaka, ka mēnesi nevarēs teritoriju caurstaigat, vienīgi tik par naudu samaksāsi 10 vai 15 eiro, lai izbaudītu zelta lapkriti. Pagājušajā gadā arī ātri novāca tiltiņu, tā teikt lai mazāk vazājas bet tagad ko? Ja sola lietu un uzplūdus iespējams leja pārplūdis un nevarēs nekur tikt. Varbūt tomēr var ierādīt kādā cita vietā, varbūt domes aizaugušajās pļavās Zaļa ielā, tur nevajadzēs mākslīgi kukurūzas lakstus vai salmus likt lai tur savus šausmekļus izvieto vai slavenaja industriālajā biznesa parka.

  36
  2
 6. Bauskas dzivi salīdzinat ar Leta vai BNS, Bauskas dzīvei līdz tām ziņu aģentūrām kā līdz mēnesim! Savukart visus tvnet un delfus arī eksperti iesaka lasīt uzmanīgi un izvērtēt katru info ,ko tas raksta it īpaši rakstus ar tvnet.lv un delf.lv parakstus. Dīvaini škiet, ka Bauskas dzīve, kas skaitās oficiāls reģionālais medijs arī piekopj šo lēto un neuzticamo ziņu ģenerēšanas metodi.

  19
  1
 7. Tad te ir barters? BKC nevarēja novākt Tastes palikušās skrandas, tad Šausmu parks tās savāca. Vai tas nozīmē, ka Taste nākamgad nebūs? Vai arī naudas ir pilna d., ka katru gadu varēs jaunus dekorus štancēt>

  10
  1
 8. Kuri tieši pašvaldībā ir atļāvuši šo? Neslēpjaties, mazā pilsētā tāpat visi visu zina.

  10
  1
 9. Uz kāda pamata iedzīvotājiem uz mēnesi tiek atņemts Pilskalns?! Varbūt pašvaldību jāiesūdz tiesā? Lai maksā kompensāciju Bauskas iedzīvotājiem par publiskās teritorijas atņemšanu.

  31
  2
 10. Kas atkal un pie kādiem apstākļiem ir atļāvis ģindeņu parādi Bauskas pilsdrupu teritorijā aktīvās atpūtas zonā skolēnu brīvlaikā?! Vai Bauska ir pārtapusi par vampīru, kanibālu un ļaunuma galvaspilsētu Latvijā? Vai skaistuma jēdziens iemainīts pret asiņaino ļaunuma kodu apziņas un prāta deformēšanai? Kas atbildēs par ļaunuma ietekmi uz indivīda psihi un dzīves kvalitāti?

  33
  1
 11. Mūsu ģimenei patiešām daudz labāk patika Biržu pusē Kirkilu Halovīnu parks. Tālu nav jābrauc, bet toties īsā laikā rodas neliela atvaļinājuma sajūta, esot citā valstī. Patika tirdziņš, sajūsmināja, ka pat ēdieni Halovīnu tematikā pieskaņoti, tāda patiešām īsta Halovīnu pilsētiņa. Darbojās karuseļi, atrakcijas, apskatāmas koka skulptūras. Kilometra attālumā no parka ir arī slavenais Kirkilu skatu tornis. Saplānojot dienu, var paspēt apskatīt daudz interesanta un gūt virkni pozitīvu emociju. Pie tam paši Birži nav zemē metami, zelta rudeni var baudīt pastaigājoties gan pie Biržu pils, gan pie Širvēnu ezera, bērniem patika garā laipa, kur varēja kārtīgi izskrieties. Bauskā ir pavisam neliela teritorija un nemaz līdzās nestāv Kirkilu parkam.

  15
  1
 12. Nu gan cilvēkiem līmenis, lai maksātu naudu par to vājprātu un baudītu. Nepietiek prāts pašam, ka vēl mazuz bērnus velk sev līdz, lai traumētu. Cik zemu tautas daļa degradējusies.

  23
  1
 13. Ā-ha : beidzot Bauskas Dzīve tekstā sakārtoja to, kas tā par Agnesi! Pirms publicēsanas jau nevarēja pārbaudīt? Tāda tenku lapele ar skribentiem.

  6
  0
 14. Bauskā pat esot izglītības, kultūras, sporta, laikam arī labklājības departaments. Tas ievieš čiberismu Bauskā? Arī labu algu saņem?

  7
  0
 15. Nu kādēļ tāda histērija,ja nepatīk, neejiet!!! Nu cik tad bieži jūs tur staigājiet? Nepatīk, kritizējam, esam neapmierināti , bet vienalga ejam.Nu kur te loģika?

  10
  15
 16. Uz šito “‘ izklaides pasākumu “‘ pilnīgi noteikti nevajadzētu ņemt līdzi bērnus , bet vecākiem , kuri to dara , būtu jāiziet pārbaude pie psihiatra .

  16
  1
 17. Ko Bauskas kultūras centrs šo ruden darīs, lai iedzīvotājiem būtu iespēja izzināt un svinēt latviešu godus un paražas? Piemēram, atzīmēt Veļu laiku, svinēt Mārtiņus? Nav normāli, ka pilsētā viegli atļauj ienākt citu zemju kultūrai, bet mūsējos vienkārši nepiemin. Protams, ja jau veikalos ir viegli nopērkama ķirbju atribūtika, bet kad jāgatavo latviešu tradīciju maksas, tad nekā…

  21
  1
 18. Ne nu ejam, ne citiem novēlam. Pēdējo muļķu viszemākā līmeņa izklaide – stundām stāvēt rindā un mīcīties pa dubļiem, lai pablenztu uz pretīgiem izbāzeņiem. Šis pasākums labi raksturo Bauskas (gan iedzīvotāju, gan pašvaldības) truluma pakāpi.

  26
  0
 19. nu ta jau atkal varesim neatklausities auuuuu, un aaaaaaa, brrrrrrr!!!!! cilveki degradeejas un parejos pavelk lidzi,, skumji diemzeel tas,,, nak skaistais rudens, lapu zelts, atminu un dzejas pardomu laiks, meitacija vakaram un kadu gramatu palasiit, majas pie silta kamiina,., a te poziocionees tuksu trulumu un muļķību,.,..((

  13
  1
 20. Bauskas dzīves raksti ir par to lai labāk pilsētā nekas nenotiek,lai pilskalns labak nesaņem tos ienākumus no parka izīrētājiem,lai mūsu pilsētas vārds neizskan nekur plašāk,lai cilvēki labāk brauc uz Ogri vai Tērveti!!!! Bauskas dzīves žurnālisti nav ieinteresēti uzrakstīt kautko foršu un pozitīvu,diemžēl nēsam par savu pilsētu! Tas jau sen ir jūtams!

  6
  12
 21. Jā, lai cik dīvaini neliktos, bet ja tā labi padomā, tad Bauskas dzīve tiešām ir diezgan liels katalizators negācijām, sliktām domām un vietējās publikas naida kurināšanai. Un domāju, ka ir panākusi, ka neviens labprātīgi jau arī ar labām ziņām nevēlas vairs nokļūt šajā …., jo uzreiz tiek visādi apspriests komentāru sadaļā. Un pašas Dzīves raksti lielākoties ir par slikto dzīvi Bauskā. Rakstos lielakoties nav analītikās un ska8drojuma, bet vienkārša visiem zināma fakta uzrakatīšana, lai tik atkal varētu savākt klikšķīšus. Un starpcitu vai Bauskas dzīve seko līdzi savā portālā izvietotajām pop-up reklāmām, kurās parādās: piramīdu shēmu dalībnieki, brīnumdakteri, neekstitējoši internetveikali, uz robežas 18+ saturs.

  5
  4
 22. Bet nelasi, iepazīsties ar visiem zināmo informāciju bauskasnovads.lv vai Bauskas novada vēstis. Tur visu dabūsi zināt un dzīvosi rāmi!

  7
  1
 23. Šajā gadījumā es domāju, ka tomēr vajag parevidēt vietas, kur šādus pasākumus rīkot. Uzrādi vēl kādu teritoriju Bauskā uz kurieni doties pastaigās? Vai tu piedāvā slāt pa izbūvēto Mēmeles promenādi turpu šurpu un raudzīties uz mūsu kustošo, allaž dzīvo A7 dzīslu? Vai mēģināt pa džungļiem brist gar upes krastu? Labi, ka šogad vēl tiltiņš ir atstāts, bet redz, lai uz to tiktu ir jāiet apkārt. Daudzi estrādes soliņus izmanto atpūtai, piesēž ar skatu uz pili un bauda brīvo laiku, kamēr bērni deso apkārt. Tāpēc domāju, lai pasākumu rīko, bet izvēlas citu vietu vai tad nav ko ierādīt? Nu ja Zaļā iela neder, jo nav infrastruktūras nevar elektrībai pieslēgties, bet biznesa parkā vai tad pieslēgumu nav, lai tur plosās uz nebēdu Šausmu parks!

  12
 24. Izskatās, ka ne tikai Mārtiņi, bet arī Lāčplēša diena Bauskā tiks atzīmēta (ja vispār tiks) šausmu noskaņās un uz šausmoņu fona. Nožēlojami.

  11
 25. Manuprāt tauta ir super aprobežota. Arī deputāti par savu degungalu tālāk neredz. Minēšu Lietuvas piemērus, kur vairākus gadus darbojas šādi šausmu parki un katru gadu šo vietiņu skaits tik pieaug. Kauņas pusē jau no 8. oktobra ir pieejama Halovīna pilsētele ar šausmām Farmland parks https://www.facebook.com/FarmlandParkas/ ar visiem animatoriem, ķirbjiem, atrakcijām utt. BET ATRODAS KAUŅAS NOMALĒ!
  Šausmu parks ir pieejams Anīkščos – Labirintu parkā- arī prom no pilsētas vietā, kur ir atrakciju parks, bet ziemas sezonai piemēro šausmu tematiku.
  Pie Šeduvas dzirnavām Radvilišķu rajonā no 13. oktobra darbosies Halovīnu parks.
  Tepat 19, kilometrā, Raubonu parkā ar jau izvietojušies milzu ķirbji un Halovīns aicinās no 13.oktobra. Vai visi amizanti izvēlējušies 13. datumu un piektdienu- lai ir vēl šausmīgāk?https://www.facebook.com/rauboniuparkas.lt
  Jau pieminētajā Kirkilu atrakciju parkā Biržu rajonā https://www.facebook.com/profile.php?id=100066894554381 arī no 13. oktobra Halovīna ļembasts ies vaļā. Šie visi ir aktīvās atpūtas parki, bet Bauskā izvēlas norobežot un padarīt nepieejamu PUBLISKU TERITORIJU! Nav jau māksla iepirkt nevajadzīgās leišu lupatu lelles un uzstādīt pilskalnā, lūk nodrošiniet kādu aktīvās atpūtas vietu Bauskā! Nu nav nekā tāda. Tak Lietuvā Biržos pie pils parkā neviens šausmu parku neierīko.

  10
  1
 26. Pēc lietus pa apakšu patiešām ir lielas peļķes, tātad pašvaldība iesaka brist pa dubļiem un peļķēm un slapstoties pa krūmiem baudīt zelta rudeni Bauskas pilskalnā. Varbūt nākamreiz Šausmu parkam var iznomāt laukumu pretī domes administratīvai ēkai?

  13
 27. Analītikas BDz tiešām maz, bet tā jau ir problēma pat lielajos laikrakstos (portālos). Nav jau to analizēt spējīgo prātu. Kas attiecas uz negāciju un pozitīvisma samēru, tad tas ir tikai dabīgi, ka BDz uzrāda problēmas un runā par neizdarībām, par ko pozitīvisma caurstrāvotajā novada pašvaldības propagandas izdevumā neatradīsiet ne vārda. Ja vēlaties dzīvot rozā mākonītī, lietojiet kaut ko vai vismaz pirms gulētiešana pārlasiet opīša avīzīti! Ne jau spogulis (BDz) ir vainīgs, ka pašam ģīmis tik neglīts. Bauska, salīdzinot ar lielāko daļu Latvijas pilsētu, ir nolaists, netīrs, degradācijā grimstošs miests šosejas malā, un neredzēt to var tikai aklais.

  10
  1
 28. Ja ne katru dienu, tad vismaz pāris reizes nedēļā izkustos līdz pilskalnam. Kaut kā man šajās reizēs kādu no pašreizējās domes vadības nav nācies sastapt. Viņi šeit manāmi dreifējot pa pussabrukušo estrādi vien kādā īpašā pasākuma reizē. Brīvdienās un citās dienās redzu staigājam bijušo priekšsēdētāju un tagadējo deputātu Ābelnieku, nācies redzēt bijušo deputātu Uldi Kolužu.

 29. Es nogāju šodien gar teritoriju, latviešu valodu nedzirdēju. Pilna ar leišu busiņiem un leišu čaļiem, kas tur rosās. Redz latvieši jau neko nevar izdomāt 🙂

 30. Vai tad Bauskas pašvaldība nevarēja pateikt NĒ šim amorālajam spoku balagānam? Varēja. Tikai nepateica. Iemesls ir pašsaprotams. Nauda nesmird un Okmanim arī bērnus ir jābaro..

  7
  1
 31. Kur ir eiropas prokuratūra? Vai ir sasniegta Elejas šosejas atslogošanas pa Priedīšu veloceļu? Tas attiecībā uz šausmu atļauju.

 32. Darba laiks rakstīts līdz 22.00., bet pilskalnā diemžēl gaudo un kliedz vēl pēc 24.00., kaut gan parks vēl nav vaļā, bet ne man vienai rīt agri uz darbu. Kārtības noteikumi Bauskā atcelti? Aizbēgt arī nevar, mēs te dzīvojam jau daudzās paaudzēs. Ja jau naudas jautājums, tad ziniet, Dome, ka tā iegūtā naudiņa pasākumu rīkošanai, infrastruktūrai u.c. būs uz mūsu – pilskalna tuvumā dzīvojošo nervu rēķina. Parasti šajās apspriešanās netā nepiedalos, bet laikam laiks ir pienācis.
  Vai tad tiešām nevar izdomāt kaut ko skaistu, lai visiem prieks, vai arī aizceliet to pasākumu kaut kur uz veco lidlauku vai uz veco Codi kur vecā Pūteļu estrāde vai pie A7 Ceraukstes virzienā ceļa malā – tur var kokos sakārt visu to ,,skaistumu” un izvērsiet tur helovīna masu psihozi. Nu nevar taču centrā taisīt šitādu ārprātu. Vai nepietika ar Rokeru festivālu? Palika slikta dūša klausoties. Jūs taču saprotat, ka piesaistāt šiem pasākumiem atbilstošu kontingentu, un ne tos veselākos prātus.
  Uz Tukumu pēc smukuma, Uz Jūrmalu spēlēt pludmales volejbolu un uz Zvejnieku svētkiem, Uz Cēsīm uz Imanta dienām, Uz Tukumu uz Rožu svētkiem, uz Bausku pēc kā? Uz līķu festivālu? Nopietni?… Kādas tad ir tās jaunās latviešu tautas kultūras vērtības, kuras jūs kultivējat? Varbūt ir laiks nosaukt.

  8
  1
 33. Varbūt vienkārši trūkst idejas pasākumiem? Te dažas piedāvāšu:
  Amatnieku tirdziņš pilskalna parkā ar meistarklasēm.
  Novadu teātra festivāls pilskalna parkā.
  Ziedu kārtošanas parāde.
  Mandalu veidošana no rudens ziediem.
  Vietējo vai Zemgales mājražotāju tirdziņš pilskalna parkā.
  Ābolu, ķirbju vai kartupeļu festivāls(vai visi trīs vienā reizē vai katru mēnesi savs) pilskalna parkā.
  Rokdarbi Bauskā izstāde un meistarklases.
  Un vēl-mums ir upes, tātad motorlaivu sacensības Mēmelē tuvāk Bauskai, lai visi var tikt.
  Katamarānu vai laivu braucieni vai vismaz noma.
  Peldlīdzekļu sacensības(pašgatavotu vai kā citādi).
  Vislatvijas viduslaiku deju kopu uzstāšanās.
  Seno tērpu parāde, kurā var piedalīties jebkurš ar savu tērpu.
  Auto foto orientēšanās novadā vai Bauskā vai pēc izvēles.
  Ziemā slēpošanas trase pa pilskalna parku vai kur citur, piemēram, Biržu ielas galā.
  ,,Stigā” hokeja laukums jaunatnei.
  Lietuvā pieredzēju seno spēkratu parādi. Bija super. Brauc pa ielu, nevis stāv telpās. Mums ir mašīnmuzejs, varbūt var ko sarunāt un kaut ko apvienot.
  Var pavērot, kas notiek pārveidotajā Āgenskalna tirgū un izveidot kaut kur kaut ko līdzīgu. Kaut vai tajā pašā Bauzē vai kur citur, piemēram, pie A7.
  Un galu galā var iekārtot vienu fotoparku tūristiem ar sakurām, paulonijām, zeltlietu, akācijām, hortenzijām, vistērijām un citiem košiem brīnumiem, kur fotografēties vismaz divos gadalaikos. Tur nu tūristu netrūks un pašiem nebūs jābrauc uz Uzvaras parku bildēties.
  Ja jau drošība kļuvusi tik svarīga, sasauciet cik var ugunsdzēsējus no kaimiņu pilsētām un lai demonstrē ugunsdzēsēju mašīnu aprīkojumu., pacēlājus u.c.
  Varbūt var apzināt košāko dārzu īpašniekus un izveidot ekskursiju maršrutu pa dārziem. Daudz nemaz nevajag. Gan jau kāds pieteiksies savu dārzu parādīt.
  Nu vai tad vēl vajag?
  Nevajag jau decibelos skaļi, vajag skaisti un jautri. Tad šausmas nevajadzēs.

 34. Patika teiktais par katamarāniem un laivu izbraucieniem. Vasarā redzēju, ka laivotaji pa meldriem pinas un beigās laivu rokas nes. Bauska pat nav nevienas peldvietas. Tad par, ko runāt tālāk…biju pern. Lai arī paziņas izturējās skeptiski, bet man patika. Domāju, vajadzētu spēt novērtēt to, ka šeit vispār, kas notiek…

 35. Tikai nevajag čīkstēt,ka dārgas biļetes un atrakciju cenas.Ja var aizvest 3 bērnus un vēl paši vecāki,tad naudas pietiek.Bet līdzko ir raksts par palīdzību Ukrainas bērniem,tā sākas ķeņgas.Šitādam balagānam naudas žēl nav,bet šausmas pārcietušam Ukrainas bērniņam žēl.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.