Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien, klauvējot pie iedzīvotāju durvīm, vāks ziedojumus ukraiņu ģimenēm, kuras apmetušās Īslīces SOS bērnu ciematā

Sestdien, 7.maijā, brīvprātīgie no studentu programmas “Southwestern Advantage” dažādās Latvijas apkaimēs vāks ziedojumus ukraiņu ģimenēm, kuras šobrīd uzturas Īslīces SOS bērnu ciematā, informēja programma “Southwestern Advantage Latvia” un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziedošanas kampaņā brīvprātīgie klauvēs pie iedzīvotāju durvīm Rīgā, Mārupē, Jūrmalā, Ķekavā, Salaspilī, Jelgavā, Ādažos, Carnikavā, Saulkrastos un Zvejniekciemā. Visiem ziedojumu kampaņā iesaistītajiem būs īpašas pazīšanās zīmes, ziedojumi tiks vākti speciāli noformētās ziedojumu kastītēs un izmantojot karšu termināļus. Ikviens kampaņas dalībnieks varēs uzrādīt pilnvarojumu vākt līdzekļus Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas vārdā.

Šobrīd Īslīces SOS bērnu ciematā uzturas 27 bērni un jaunieši vecumā no astoņiem mēnešiem līdz 20 gadiem un 14 bērnu mātes no Ukrainas. Pirmās ukraiņu ģimenes ciematā ieradušās 7.martā.

“Paralēli atbalstam, ko sniedzam Īslīces SOS bērnu ciematā uzņemtajām ģimenēm, mūsu komandā darbu ir uzsākuši arī trīs koordinatori, kas ar ukraiņu ģimenēm un bērniem strādā Īslīcē, Bauskā un Rīgā. Man ir gandarījums par jauniešu vēlmi un enerģiju iesaistīties šajā kampaņā, veltot veselu dienu ziedojumu vākšanai. Būsim atsaucīgi un kopīgi palīdzēsim tiem, kam tas šobrīd nepieciešams visvairāk,” aicina Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziedojumu kampaņa, kuras laikā brīvprātīgie vāc līdzekļus Īslīces SOS bērnu ciematam, norisinās jau deviņus gadus. Kopumā brīvprātīgajiem izdevies savākt vairāk nekā 83 000 eiro.

“Southwestern Advantage Latvia” un Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija aicina atbalstīt arī Latvijas bērnus, kuri dzīvo SOS ciematos, veicot ikmēneša vai vienreizēju ziedojumu. Vairāk par ziedojumu veikšanu iespējams uzzināt SOS bērnu ciematu mājaslapā.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bērniem, kuri ir palikuši bez vecāku apgādības. Asociācija arī uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrus vairākās Latvijas pašvaldībās. Kopumā SOS bērnu ciematu īstenotajās atbalsta programmās gada laikā palīdzību saņem vairāk nekā 1200 bērnu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. viss jau skaisti, bet ja es noziedosu ka es varu but 100 % drosa ka patiesi nonaks si nauda pie ukrainiem?
  ir ari daudz negodigu cilveku.man vajag garantiju

  9
  2
 2. Galīgi garām.. tas tik trūka nāks man mājām naudu prasīt.. Varbūt man kāds palīdzēs?? Lai deputāti ziedo,, sev algas tūkstošos paceļ.. ēbreju kopienai 40 miljonus ziedo..

  20
  3
 3. Kas ir devis tādas tiesības staigāt pa mājām un prasīt naudu – zemiski,tie kas vēlas ziedot,tie zin ,kur noziedot!

  13
 4. Kas tos Ukraiņus uzņēmās atbalstīt, barot.. lai arī to dara.. Beidziet uzbāzties ar saviem ziedojumiem.. Jau uz mājām sāk līst, kauna jums nav. No vienkāršiem cilvēkiem naudu prasīt.. No savas naudas, svešos netaisos uzturēt.. TAD JAU AZIĀTUS, ĀFRIKĀŅUS.. visus atbalstīsim kur karš, bet paši zāli ēdīsim.

  3
  2
 5. SS reklāmā ir tik daudz darba piedāvājumu, lai iet un strādā! Nevajadzēs psihologu un nesēdēs nevienam uz kakla!

 6. nu si nav ta labaka ideja, staigat pa majam un vakt ziedokjumus man nepatiktu ka pieklauvetu un klancitu naudu

 7. Daudzi bez jebkādas aģitācijas palīdz konkrētiem ukraiņiem savu iespēju un ukraiņu vajadzību ietvaros. Ukraiņus tiešām nogalina, tās nav kara filmas vai datorspēles.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.