Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Skaistkalnē par 44 370 eiro izbūvēs multifunkcionālu laukumu

Vecumnieku apvienības pārvalde noslēgusi līgumu ar SIA “MDC Būve” par multifunkcionāla laukuma izbūvi Skaistkalnē, Kurmenes ielā 1. Būvdarbi tiks veikti saskaņā ar SIA “RŪĶIS AG” izstrādāto būvdarbu organizācijas projektu. Kopējās būvdarbu izmaksas ir 44 370,70 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gija Spula.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izsludinātajā iepirkumā piedalījās četri pretendenti, liecina informācija Elektroniskajā iepirkumu sistēmā (EIS). Lētāko līgumcenu – 39 971,55 eiro- piedāvāja SIA “Legāts”. SIA “MDC Būve” piedāvājums bija 44 370,7 eiro, bet VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” bija gatavs darbus veikt par 46 360, 62 eiro. Savukārt SIA “Jūrmalas mežaparki” iesniedza visdārgāko piedāvājumu – 62 974, 78 eiro.

Pamatojoties uz Publisko iepirkumu likumu, SIA “Legāts” tika izslēgts no dalības iepirkumā, jo minētā uzņēmuma patiesā labuma guvējam bija nodokļu parāds, kas pārsniedza 150 eiro, piedāvājumu iesniegšanas termiņa pēdējā dienā (15.09.2023.) un dienā, kad pieņemts lēmums par iespējamu līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (18.09.2023.), un likumā noteiktajā termiņā nebija iesniegta nodokļu deklarācija.

SIA “MDC Būvei” Skaistkalnē jāizbūvē multifunkcionāls laukums, kurš tiks izmantots kā automašīnu stāvlaukums, kā arī teritorija dažādu pasākumu rīkošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laukums pieslēgsies iepriekš izbūvētai nobrauktuvei no valsts vietējā autoceļa VI003 Ozolaine-Skaistkalne-Straumes (Kurmenes iela) uz īpašumu Kurmenes iela 1 un esošajam bruģētajam gājēju celiņam.

Laukuma izbūvi plānots pabeigt līdz 2023. gada beigām. Iedzīvotāji aicināti ievērot būvdarbu laikā noteikto satiksmes un gājēju kustības organizāciju.

Foto: Gija Spula

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (16)

 1. Jā, tā tiešām ir “ļoti nepieciešama” lieta vietējiem iedzīvotājiem. Tas taču pat muļķim ir skaidrs, kura viena cilvēka vēlmes, ambīcijas un prasības tiek realizētās. Kas vietējiem no tā?

  16
  9
 2. re, pat novada nomalei ir piešķirta nodokļu maksātāju nauda, lai vietējā pagasta padome neizskatītos tik bezspēcīga pret Mediņa devumu šim savulaik visu aizmirstam nostūrim. Vien, kāds labums Skaistkalnes iedzīvotājiem, no šiem, cerams, veiksmīgi apgūtiem pāri par 40 tūkstošiem eiro? Vēl varam cerēt, ka piešķirtās naudas projekta gaitā nepietrūks, kas gan nav redzēts, vienmēr ir trūcis

  9
  1
 3. un kas tad būtu tā ļoti nepieciešamā lieta vietējiem- šņabja bode par brīvu? Ir viena daļa debīlo, kurus nekas neapmierina, visur saskata kāda personīgo ieinteresētību, krāpšanu. Nu tad paceliet savas dē no izļurkātā dīvāna un ejiet paši kaut ko dariet!

  12
  5
 4. Aizmirsi pieminēt, ka šo “debīlo” cilvēku dīvāni noteikti ir ne vien izļurkāti, bet arī piepir…ti. Nav kā lielo darītāju stingrie, stabilie, pēc tikko plūktām maijpuķītēm smaržojošie dīvāni, no kuriem tiek vadīti dižie, stratēģiskie naudas izpļekerēšanas pasākumi.

  12
  4
 5. Nu objekta nosaulkums multifunkcija laukums!!! Nodomāju kā minimums tenisa korti, basketbola laukums, baseins! Izrādās prasts stāv laukums uzklapēs kādu kebabiju, havaju pārnēsajamo!

  6
  2
 6. ar savām zināšanām par tenisa kortiem. Multifunkcionāls ir tāds, kurš pilda vairākas funkcijas. Konkrētā gadījumā var tikt izmantots gan kā automašīnu stāvlaukums, gan teritorija pasākumu rīkošanai, var arī uzlikt karātavas dīkdieņiem, kā te viens interesējās.

  4
  2
 7. Patika komentārs par to, ka tas tiek darīts, lai pašvaldība neizskatītos neizdarīga salidzinot ar mediņu! Un lieki atgādināt, ka mediņa nauda lielākoties ir iegūta caur baznīcu, ziedojumiem un visādi citādi apšaubāmi. Nauda ir iegūta sludinot pasaku tēlus, un cilvekiem iedvešot zinatniski nepierāditas bailes no elles. Savukārt apsolītā paradīze ir vien piramīdas shēma, kas liek ievilkt šajā afērā aizvien jaunus un jaunus draudzes/shēmas locekļus, kas ar saviem ziedojumiem šo baznīcu/afēru/ piramīdu turpina finasēt un uzturēt dzīvu!

  5
  5
 8. Ļoti patīk komentārs rakstītais nakts melnumā, kas līdzinās rakstītajām nakts vēstulēm puišiem no kāda skolas pedagoga, pēc kārtējās apreibinošās devas !

  2
  5
 9. Vai var noliegt, ka Mediņa kungs ir slikts organizators, bez idejām, bez vēriena, ar spējām ar nelieliem līdzekļiem daudz izdarīt? Vai pašvaldības “speciālistiem” spējas ir vienā līmenī vai pārākas par Mediņa kunga spējām? Katrs var sev to pajautāt. Īpaši fascinē ” multi”. Turpmāk būvējam un remontējam multiceļus, multiskolas, multinabagmājas, rīkojam multikoncertus, nodrošinām multiizglītību, braucam multiekskursijās…

  4
  2
 10. vien baznīcai cilvēki ziedo labprātīgi un Skaistkalnes baznīcas gadījumā labi redzams, kā šī nauda tika un tiek izlietota. Bet pašvaldību “gadījumā” iedzīvotāji naudu “ziedo” piespiedu kārtā- nodokļu veidā. Un šajā sakarā pašvaldību kabinetos jau komunisma apstākļos dzīvojošie to arī izlieto pēc savām vajadzībām un spējām. Tik iedzīvotājiem no tā kas? Pēc laiciņa aplūkot, kā “caur šādiem projektiem aug zālīte” ,kā jau tas redzams vienā no pēdējiem realizētajiem projektiem pāris kilometros “atjaunotā” ceļa Priedītes- bijusī šaursliežu stacijas ēka, tagad privātīpašums.

  6
  2
 11. tas ir tieši tas, ko jau sen gaidījām, nu beidzot varēs tepat centrā iesēdināt mašīnā meiču un uzgriezt “saulītes”, kā arī vēl daudz ko pēc pašu izvēles. Arī, kamēr pašvaldības policisti atbrauks no Bauskas, ne tikai izgulēties varēs paspēt, bet arī citas lietas paspēt paveikt…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.