Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Starp īstajām latvju saimniecēm Sandra Icaka no Viesturu pagasta

Latvija Televīzijā (LTV) no 12. oktobra ceturtdienu vakaros pulksten 21.10 būs skatāma raidījuma “Īstās latvju saimnieces” jaunā sezona. Arī šogad tajā piedalīsies septiņas saimnieces, pārstāvot katru novadu. No Zemgales par labākās saimnieces godu cīnīsies Bauskas novada saimniece Sandra Icaka, portālu informēja LTV pārstāve Ginta Martini.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka šīs sezonas dalībnieču vidū būs pa vienai saimniecei no katras iepriekšējās sezonas. Saimniecēm jau iegūta sava unikālā pieredze raidījumā, kuru tagad varēs dalīt ar citu sezonu dalībniecēm. Saimnieces, kā ierasts, pārējās cienās ar trim ēdieniem un izklaidēs ar dejām, dziesmām, ekskursijām, galda spēlēm un viktorīnām. Ēdienu būs daudz, starp tiem arī pa kādam neparastam, piemēram, štovēti pildīti gurķi un kaltētu lestiņu zupa. . Saimniece, kura būs guvusi vislielāko atbalstu no pārējām, raidījuma sezonas noslēgumā saņems balvu – 1000 eiro.

Pirmais raidījums būs 12. oktobrī, kurā skatītāji varēs ieskatīties arhīva kadros un atsaukt atmiņā katras saimnieces iepriekšējo dalību raidījumā, pašas saimnieces atklās skatītājiem, kādas atsauksmes un kritiku nācās uzklausīt pēc piedalīšanās raidījumā “Īstās latvju saimnieces”, kādi kuriozi piedzīvoti atpazīstamības dēļ un kā pēc dalības raidījumā ir mainījusies viņu dzīve. Savukārt katrs nākamais raidījums būs veltīts vienai saimniecei un viņas rīkotajām viesībām.

Foto: LTV/Aksels Roberts Zirnis

30. novembra raidījumā būs redzama Bauskas novada Viesturu pagasta saimniecības “Padegas” saimniece Sandra Icaka.

Saimniecībā audzē rabarberus, melones, arbūzus, smiltsērkšķus un vēl daudz ko citu. S. Icaka vaicāta, kas mainījies dzīvē kopš 2021. gada, kad Sandra kļuva par raidījuma “Īstās latvju saimnieces” sestās sezonas dalībnieci, viņa  izceļ divus notikumus – pasaulē nākusi mazmeitiņa Ilzīte un gūta neaizmirstama pieredze Mājas kafejnīcu dienās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.