Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Stelpes pagasta nodaļa iekārtojas jaunās telpās, bet vecās tiks pārdotas

Stelpes pagasta nodaļa pārcēlusies uz jaunām telpām, pašvaldības darbinieki apmeklētājus tagad pieņem bijušajā Stelpes pamatskolas ēkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja Dace Šileika atklāja, ka Stelpes pamatskolas telpās darba vietas ir ierīkotas Stelpes pagasta nodaļas vadītājai, sekretārei, saimniecības pārzinim, kultūras darba organizatoram, tehniskajam strādniekam. Tāpat darba vieta būs iekārtota Vecumnieku apvienības pārvaldes administrācijas darbiniekam – nodokļu inspektoram, kā arī Bauskas novada sociālā dienesta darbiniekiem, bāriņtiesas pārstāvjiem un izglītības nodaļas darbiniekam. D. Šileika precizēja, ka telpās veikts kosmētiskais remonts un darba vietu ierīkošanai izlietoti 340 eiro. Citi izdevumi nav paredzēti, jo aprīkojums pārvests no esošajām pagasta nodaļas telpām.

“Tā kā Stelpes pagastā nav kultūras nama, jau izsenis kultūras pasākumi, arī Stelpes pamatskolas pastāvēšanas laikā, notika skolas zālē. Arī tagad skolas zāle tiks izmantota tiem pašiem mērķiem. Tāpat Stelpes skolā darbojas pirmsskolas grupiņas, kuras ir Vecumnieku vidusskolas paspārnē,” stāsta D. Šileika.

Vaicājot, cik atlikušas telpas neapgūtas, D. Šileika norādīja, ka pagaidām grūti atbildēt, jo kultūras darba organizatore rīkos dažādus pasākumus senioriem un izmantos trešā stāva telpas, bet pirmais un otrais stāvs ir pašvaldības darbinieku rīcībā. Turklāt plānots pārvietot pārvaldes arhīvu uz Stelpes skolas telpām, savukārt līdzšinējās pagasta nodaļas telpas tiks nodotas atsavināšanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.