Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji sašutuši par bīstamajām kāpnēm Bērzkalnos

Satrauktu Bērzkalnu iedzīvotāju tālruņa zvanus par sabrukušo kāpņu bīstamību Tilta ielā saņēmis portāls «Bauskas Dzīve».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Cilvēki šādi raksturo situāciju: «Kāpnītes, kad pāriet Mūsai pār jauno gājēju tiltu uz Bērzkalniem, Tilta ielā ir briesmīgas un bīstamas. Pirms kāda laika kundze gados, uz tām pakrītot, salauza roku, vairāki iedzīvotāji ir krituši un sasitušies, īpaši slidenā laikā. Tilts smuks, vai tad nevar arī tās 5 – 8 metru kāpnītes saremontēt?!»«Bauskas Dzīve» interesējās, vai un kad ir plānots šo kāpnīšu remonts.

Jānis Feldmanis, Bauskas pilsētas nodaļas vadītājs, atzīst, ka Tilta ielā Bērzkalnu ciemā esošo kāpnīšu remonta nepieciešamība pašvaldībai ir zināma. Lai atjaunotu kāpnītes un izbūvētu jaunu nobrauktuvi, ko varētu izmantot māmiņas ar bērnu ratiņiem un cilvēki ar īpašām vajadzībām, provizoriski nepieciešami apmēram 17 000 eiro.

Veicamo darbu izmaksas ir iekļautas šī gada budžeta projektā. Pašreiz komiteju sēdēs budžets tiek vētīts. Budžetu plānots apstiprināt domes sēdē 27. janvārī, informē novada sabiedrisko attiecību nodaļā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

  1. Manuprāt Čačs jau pirms diviem gadiem solīja normālu pārvietošanos mātēm ar bērnu ratiņiem, pensionāriem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Runāja, ka vajag tādu pašu pandusu kā otrā pusē, bet tas nežēlīgi dārgs, turklāt zemes jautājums vēl jārisina, tāpēc solīja vien uzlabojumus. Te kā parasti sola, sola, bet sāks darīt, kad tiešām uz kāpnēm kāds kaklu nolauzīs!

    2
    1
  2. Visiem, kas tur ir krituši un cietuši, vajadzētu apvienoties un iesūdzēt domi par nolaidību.

  3. Ko vajag to vajag. Uz Ielu elektrības taupot tagad varēs sataisīt trepīti bez visa aizņēmuma. Paldies

  4. Pieredze liecina, ka kaut ko tik nenozīmīgu kā sabrukušas kāpnes vai vienās bedrēs izdauzītu ielu novada tēvi no savu kabinetu logiem neredz. Parasti sarosās tikai tad, kad tauta sāk sūtīt šādas dramatiskas bildes un komentāros lamāties.

  5. Bet novada tēvi jau pa šīm kāpnēm nestaigā, ja nu vienīgi deputāts, vēsturnieks Ābelnieks citkārt iziet šo maršrutu, bet viņš caur savas fotokameras aci nepiefiksē nebūšanas, bet skaistās ainavas visapkārt. Varbūt nav jāraugās, kas zem kājām, bet jāsmeļas dailē, ko sniedz dabas vaigs.

  6. Nu tad saremontējiet, nevis barojiet ar solījumiem! Cik var …irst un …irst! Kam jūs tur sēžat? Nodokļu maksātāji jau sen to ir pelnījuši grūžot n-tos nodokļus jūsu nepiesātināmā kabatā! Rīkojieties galu galā!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.