Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Vizii Urban” Bauskā gatavojas ielu kaisīšanai un tīrīšanai ilgstošas snigšanas laikā

Novembra pēdējā diennaktī Latvijā ilgstoši snigs. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs visā valstī izsludinājis dzeltenā un oranžā līmeņa brīdinājumus par snigšanu. Prognozēts, ka uzsnigs 10-15 centimetri sniega. Saskaņā ar publicēto karti Bauskas novadam piemērots oranžais brīdinājums par potenciāli bīstamiem laikapstākļiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmumā SIA “Vizii Urban” pavēstīja, ka trešdien, 29. novembrī, Bauskā ietvju kaisīšana ar pretslīdes materiāliem tika uzsākta plkst.4, bet ceļu kaisīšana – plkst.5. Šie darbi noslēgti pulksten 9. Šobrīd pilsētvides uzturētājs gatavojas darbiem sniegputeņa apstākļos. Snigšanas laikā ceļu un ietvju tīrīšana no sniega un kaisīšana tiks turpināta, apliecināja uzņēmumā.

SIA “Vizii Urban” valdes priekšsēdētājs Valdis Purvinskis norādīja, ka apstākļos, kad ir spēkā oranžais brīdinājums, intensīvā snigšana var kavēt transporta kustību uz ceļiem, kā arī gājēju pārvietošanos. Turklāt šādos apstākļos var rasties situācija, ka sniegs tīrīšanas starplaikos atkal uzkrājas. Tāpēc “Vizii Urban” aicina Bauskas iedzīvotājus būt uzmanīgiem, izvēlēties atbilstošu transportlīdzekli un braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, kā arī īpaši piedomāt par nepieciešamību pārvietoties ar velosipēdu.

“Mēs darīsim visu iespējamo, lai ielas un ietves būtu laikus un kvalitatīvi uzturētas, vienlaikus aicinu iedzīvotājus būt saprotošiem, jo intensīvas snigšanas laikā darāmā darba efektivitāte ir ļoti ietekmēta,” teic SIA “Vizii Urban” valdes priekšsēdētājs V. Purvinskis.

Foto: Ivars Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (14)

 1. Bausku, var būt, arī iztīrīs, bet kurš iztīrīs ceļus no lauku sētām. Mēs laucinieki par savām mājām maksājam nodokļus, bet lai tos samaksātu mums jāstrdā, lai strādātu un maksātu visāda veida nodokļus mums jātiek uz darbu. Ja mēs dodam ar saviem nodokļiem, dodied pretī!!!! Kas mums naudu nav kur likt? Vai līgumi ar zemniekiem nav noslēgti, vai ziema pienāca pēkšņi ka Floridā?

  22
  2
 2. Nevajadzētu Purvinska “ku” tā izrādīties. Ielas netīrītas. Iepriekš jau četros/piecos brauktuves tīrīja no sniega. Tagad ….. lielākā daļa ielu sniegā. Ko darīsiet kad, visu jau būs piebraukuši. Protams nāksies kaisīt sāli. Turaties pilsētnieki, apavi būs pagalam. nemaz nerunājot par citām, ar šo lietu, saistītām sekām.

  21
  1
 3. Es izteikšu tikai savu, iespējams “nepopulāru” viedokli, kurš attiecas tikai uz vienu konkrētu situāciju. Es uz darbu izbraucu 6.00, visus iepriekšējos gadus uz šo laiku Plūdoņa iela vismaz vienu reizi, viena šķūrā platumā bija izbraukta, sētnieki sāka strādāt nedaudz pirms sešiem, jo parasti uz mašīnu bridu pa nenotīrītu celiņu.
  Šorīt bija tieši tā pat ap 5.30 traktors izbrauca braucamo daļu + nedaudz vēlāk izbrauca vēlreiz kaisītājs un sētnieks pie mājas tīrīja celiņu pirms sešiem.
  Tātad šorīt man izbraukšana no Bauskas ne ar ko neatšķīrās no tā kā tas ir noticis visus pēdējos gadus šādos laika apstākļos.

  13
  6
 4. Par viņiem vispār nevarētu sūdzēties, šorīt braucu pa Mārupi, tur ceļi ir briesmīgi salīdzinot ar Bauskas pusi 😀

  5
  4
 5. Mēs Krasta ielā, gluži kā pirms 30 gadiem sēdam mājās, jo nedz ielu, nedz kalnus neviens nav tīrījis. Un pa netīrītu kalnu gluži vienkārši ar auto nevar uzbraukt.

  Paldies, Okmani par jauno līgumu ar Vizīti Urban!

  17
  1
 6. Tas sniega tīrītājs, kurš iekritis grāvī, ir tīrītāja parodija . Un ar tādu firmu slēdz līgumus . Tauta grib atlaist saeimu, bet te būtu jāatlaiz visa pašvaldība .

  16
  1
 7. Ceturtdien, 30.11.2023. plkst.12:30 vēl Baznīcas ielas kalns līdz pat ūdenspumpim un tālāk pa Rūpniecības ielu nav ietves nav tīrītas. Sniega kupenas līdz ceļiem.

  10
  1
 8. 30.11.2023.
  Pūriņu ielu pirmo reizi šogad izšķūrēja šodien ap 13.oo
  Pūriņu ielā nav ietvju un iela ir tik šaura,ka mašīnas pretī braucot pat nevar samainīties.

  Kauns 🫣

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.