Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Uz copi “noparkojas” pie upes

Makšķernieki, kuri pēc lomiem tīko Mūsas labajā krastā pilsētas teritorijā, savus spēkratus parasti novieto Krasta ielā. Taču atrodas arī tādi copmaņi, kuri savus auto piestūrē, cik vien tuvu var savai potenciālajai makšķerēšanas vietai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gaišā darba dienas laikā pie Mūsas gājēju tiltiņa netraucēti savu automašīnu “noparkoja” kāds zivju tīkotājs, kurš visticamāk savus rīkus – makšķeres kātu, somu, krēslu, nevēlējās likt pār plecu un nest līdz copes vietai garu gabalu. Vai patiešām šāda rīcība ir atļauta? Vai uz tilta uzstādītajā videokamerā nevar fiksēt šādas nebūšanas?» interesējās baušķeniece Tekla.

Bauskas novada pašvaldības policijas priekšnieks Broņislavs Ostrovskis paskaidroja, ka upes krastu pašvaldības policija apseko vismaz reizi dienā. Transportlīdzekļu iebraukšanas aizlieguma zīmes ievērošanu kontrolē Valsts policija. Lai autovadītāju varētu sodīt, Valsts policijai nepieciešams konstatēt pārkāpumu tā izdarīšanas brīdī. Šajā gadījumā, balstoties tikai pēc foto, lietvedībai neesot pamata, jo pārkāpums netika konstatēts tā izdarīšanas brīdī.

«Tāpat, spriežot pēc attēla, ir ievērots noteiktais attālums (11 metri) no upes tauvas joslas, līdz kurai nedrīkst novietot auto. Bauskas novada pašvaldības policija iedzīvotājus, konstatējot šādus pārkāpumus, aicina nevis uzņemt attēlus un sūtīt uz redakciju vai pašvaldību, bet nekavējoties zvanīt Valsts vai pašvaldības policijai,» sacīja B. Ostrovskis. Viņš precizēja, ka videonovērošana vērsta uz gājēju tiltiņu, un kameras acs redzeslokā neietilpst pārējā apkārtne.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

 1. tad ta brīnums, pavizinoties pa pilsētu gandrīz ik uz soļa ne tādus vien var redzēt, tā ir likumsakarība, ja policija nestrādā, tad “strādā” tie, kuri ar vien vairāk mēdz atļauties attiecīgo institūciju kūtruma dēļ.

  1
  1
 2. Teklas kundzei ordeni jāizsniedz 😅😅
  Īsts izmeklētājs.
  Vai tiešām nabadzītei dzīve tik garlaicīga, ka jāfotogrāfē nekam nekaitīgus šoferīšus.
  Ejiet bargākus noziegumus izmeklēt, ja dzīvot garlaicīgi.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.