Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Uz iedzīvotāju forumu Likteņdārzā aicināti arī vallieši un kurmenieši

Biedrība «Aizkraukles rajona partnerība» saieta namā Likteņdārzā Koknesē 19. oktobrī no plkst. 10 rīko iedzīvotāju forumu, lai novērtētu īstenoto  sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju 2016. – 2020.gadam un iezīmētu turpmākos teritorijas attīstības virzienus ar LEADER pieeju, «Bauskas Dzīvi» informē biedrības «Aizkraukles rajona partnerība» administratīvā vadītāja Alda Paura.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles rajona partnerības darbības teritorija pēc 2021. gada administratīvi teritoriālās reformas  ir viss Aizkraukles novads, kas ietver 18 pagastus un četras pilsētas, kā arī divi Bauskas novada pagasti – Valle un Kurmene.

Kā skaidro A. Paura, stratēģijas īstenošana notika divu galveno mērķu sasniegšanai: veicināt ilgtspējīgas uzņēmējdarbības attīstību un veicināt iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanos Aizkraukles rajona partnerības darbības teritorijā. Iedzīvotāju forums tiek rīkots, lai noteiktu teritorijas attīstības virzienus nākamajam periodam, kuri būtu balstīti uz vietējo iedzīvotāju vajadzībām.

Saieta nama foto no liktendarzs.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.