Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vairākās Bauskas novada vietās pieejami pasta pakalpojumi klienta dzīvesvietā pēc pieprasījuma

Vairākās Bauskas novada vietās pieejami pasta pakalpojumi klienta dzīvesvietā pēc pieprasījuma, liecina VAS “Latvijas Pasts” informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasta pakalpojumi klienta dzīvesvietā pēc pieprasījuma tiek nodrošināti vairākās Bauskas novada teritorijās – Bārbeles, Bērsteles, Brunavas, Ceraukstes, Codes, Īslīces, Kurmenes, Lielsvitenes, Mežotnes, Pilsrundāles, Stelpes, Teņu, Uzvaras un Zīles iedzīvotāji var pieteikties pasta pakalpojumiem savā dzīvesvietā un ērti sev izdevīgā laikā tos saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru.

Latvijā patlaban darbojas dažādas pasta pakalpojumu sniegšanas formas – atkarībā no konkrētās teritorijas iedzīvotāju skaita, pasta pakalpojumu izmantošanas apjoma un patērētāju paradumiem pasta pakalpojumi tiek sniegti pilna spektra tradicionālā pasta nodaļā, pasta pakalpojumu sniegšanas vietā vai ar pastnieka starpniecību klienta dzīvesvietā atbilstoši tam, cik pasta pakalpojumi attiecīgajā vietā ir pieprasīti.

Universālā pasta pakalpojumu sniegšana – vēstuļu korespondences (vēstules, pastkartes, bandroles, sīkpakas) un pasta paku sūtījumu saņemšana un nodošana nosūtīšanai – klientu dzīvesvietā tiek nodrošināta ar tādiem pašiem nosacījumiem kā pasta pakalpojumu sniegšanas vietās – bez papildu komisijas maksas. Tātad, neizejot no mājām, pastniekam nosūtīšanai var droši uzticēt arī vēstuli vai pastkarti, tikai jāpiesaka pastnieka vizīte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pie pastnieka klienta dzīvesvietā ir pieejama iekšzemes un pārrobežu vienkāršu, izsekojamu, ierakstītu un apdrošinātu vēstuļu korespondences (vēstules, pastkartes, bandroles, sīkpakas) un pasta paku sūtījumu pieņemšana un nosūtīšana, pastmarku, aplokšņu, pastkaršu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas un izmaksas Pasta norēķinu sistēmā,

naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa, komercpreču iegāde un citi pakalpojumi.

Klientam teritorijās, kur pasta pakalpojumi tiek nodrošināti dzīvesvietā pēc pieprasījuma, var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā, iepriekš piesakot to pa tālruni. Bez iepriekšēja pieteikuma sūtījumu iespējams saņemt adresāta teritoriju apkalpojošajā pasta nodaļā, kuras atrašanās vieta, adrese un darbalaiks norādīts uz aicinājuma.

VAS “Latvijas Pasts” apgrozījums 2021.gadā bija 105,35 miljoni eiro, bet zaudējumi – 1,16 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” dati.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Pasts nav tikai avīzes un vēstules, bet valsts vara uz vietas. Skaties ASV filmu Pastnieks 1997.g. .

  2. Beidziet..pastnieks arī ir tikai cilvēks un diena ir tik gara, cik ir.. neko viņš nevar paspēt nodrošināt..labi, ja ar saviem darbiem tiek galā, kad ir pensijas un avīzes un vēl sveši iecirkņi jāizvadā, jo pastnieku trūkst..tā kā nevajag fleitēt par pieejamību….

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.