Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

VARAM ministrs Plešs šodien apmeklēs Bauskas novadu

Šodien, 10. novembrī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs (A/P!) apmeklēs Bauskas novadu, kur paredzēta tikšanās ar pašvaldības domes priekšsēdētāju Aivaru Okmani, lai pārrunātu atkritumu apsaimniekošanas aktualitātes, portālu informēja ministra padomnieks Miks Strazdiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka pašvaldības vadības pārstāvji kopā ar ministru apmeklēs sadzīves atkritumu poligonu «Grantiņi» , kur šogad paredzēts veikt rekultivācijas darbus.

SIA «Vides serviss» valdes loceklis Uģis Saukums atklāja, ka sadzīves atkritumu apglabāšanas poligons «Grantiņi» darbojās no 2008. gada līdz 2020. gada 1. aprīlim. Tur apglabātas 95 452 tonnas nešķiroto sadzīves atkritumu no Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada. «Grantiņu» poligonā nav apglabāti bīstamie atkritumi. Kopš 2020. gada 1. aprīļa SIA «Vides serviss» nešķirotos sadzīves atkritumus nogādā atkritumu poligonos «Brakšķi» un «Getliņi».

Pašvaldības uzņēmumā SIA «Vides serviss» paskaidroja, ka poligona rekultivācijas darbi vēl nav notikuši. Finansējuma saņemšanai ir iesniegts pieteikums Latvijas Vides aizsardzības fondā. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā precizēja, ka lēmums par Latvijas Vides aizsardzības fonda finansējuma piešķiršanu ir jau pieņemts, tādēļ šobrīd neesot šķēršļu rekultivācijas darbu uzsākšanai.

Pašvaldības iepirkumā par poligona «Grantiņi» slēgšanu un rekultivāciju Bauskas novada teritorijā saskaņā ar SIA «Geo Consultants» izstrādāto būvprojektu līguma tiesības piešķirtas SIA «Valkas meliorācija». Līgumcena ar PVN ir 550 551,31 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. novadniekam Vilkārē ir operatora darbs kastu stīpošana palešu naglošana, jo vairāk sataisi, jo vairāk nopelni, darbiniekam bonusi malkas atgriezumu iegāde ar atlaidi.

    12
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.