Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Vecsaulē durvis ver veikals «Aibe»

Ceturtdien, 15. decembrī, Vecsaulē atklāja jaunu veikalu «Aibe». Pircēji apmierināti ar cenām, preču klāstu un atvēršanas svētkos iegūtajām balvām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Bauskas Dzīve» uz veikala atklāšanu ieradās aptuveni 15 minūtes pirms svinīgā brīža, un pie bodes durvīm jau stāvēja pirmie apmeklētāji, gaidot mirkli, kad tiks atvērtas veikala durvis.

Tirgotava ir Vecsaules centrā, tuvu parkam. Vecsaulieši atzīst, ka veikals ir nepieciešams, un, pat ja viens pārtikas veikals ciemā jau ir, konkurence ir laba lieta, un tai pat esot jābūt. Vietējie ļaudis – Laima, Aļģis, Jānis un Zina – diskutē par to, ka arī caurbraucēji var vieglāk piekļūt jaunajam veikalam, jo tam blakus ir vieta, kur novietot automašīnu. «Mums ir pavisam labi, dzīvojam pretējā mājā, un veikals tepat blakus,» pastāsta Laima.

Pulksten 12 veikala īpašnieka Raita Māska dēls Emīls atver veikala durvis un aicina iekšā apmeklētājus. Gan ārpus veikala, gan veikala telpās jūtama svētku noskaņa, jo ēka no ārpuses rotāta ar baloniem, bet iekšā izvietots laimes rats. Katrs klients pēc pirmā pirkuma tiek aicināts iegriezt laimes ratu. Balvās ir dažādi pārtikas produkti – tējas, sulas, zupas un daudz kas cits.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmeklētāja Anita Sivicka uz veikala atklāšanu ieradās no Ceraukstes, lai apsveiktu veikala īpašnieku, jo viņi ir ģimenes draugi. «Veikals ir ļoti labs, plaša izvēle ar precēm, cenas arī labas,» pastāsta Anita, «uzskatu, ka tagad vietējiem ir pieejams plašāks preču sortiments.» Viņa te iegādājusies pienu kafijai un balvā saņēmusi ledus tēju.

«Šajā veikalā ir plaša preču izvēle, kā arī labs darba laiks, jo te strādā jau no pulksten pusastoņiem rītā līdz desmitiem vakarā,» pastāsta veikala apmeklētāja Līva Čunka, «nopirkām bērnam šokolādes olu, bet laimes ratā vinnējām tēju.»

Vecsaulietis Jānis Jegorovs atzīst, ka veikalus bieži neapmeklē, taču uz atklāšanu bija jāierodas. Kungs iegādājies vairākas sev nepieciešamās preces, bet balvā par pirkumu saņēmis zupu. «Konkurencei ir jābūt vienmēr, tāpēc labi, ka atvērās jauns veikals,» atzīst vecsaulietis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pie kases apmeklētājus smaidīgi sagaida un apkalpo Inga Baļuka un Inita Makučone. «Iepriekš strādāju veikalā Iecavā, bet vēl pirms tam – Rīgā,» pastāsta pārdevēja Inita, «tikko esam iekārtojušies, bet varu atzīt, ka veikals ir labs. Skaists interjers, vēl smaržo pēc nesenā remonta.» Pārdevēja uzskata, ka veikals Vecsaulē bija nepieciešams, un tagad nebūs jābraukā uz Bausku, lai iepirktos, jo preču sortiments ir gana plašs un arī cenas ir draudzīgas.

«Šis man nav vienīgais veikals, pirms diviem gadiem atvērām veikalu arī Svitenē,» pastāsta veikala īpašnieks Raitis Māskis, «mēs strādājam aliansē «Aibe» ar tās zīmolu, un veikali ir pārtikas veikalu grupā.» Kopējais darbinieku skaits abos R. Māska veikalos ir seši cilvēki, no kuriem gan Svitenē, gan Vecsaulē strādā pa trīs darbiniekiem. Ja izjutīs nepieciešamību, tad vēlāk tiks piesaistīti papildspēki. «Veikalā ir malkas centrālā apkure,» teic R. Māskis, «risks, ņemot vērā pastāvošo dārdzību, protams, ir. Svitenē veikalu atvērām tieši Covid-19 pandēmijas laikā, un arī bija bailes par to, kā ies, bet viss noritēja ļoti labi. Vecsaulē bija iespēja nopirkt ēku, un nolēmām to izmantot. Uzskatu, ka Vecsaulē bija nepieciešams veikals, ņemot vērā iedzīvotāju skaitu, pat ja viens pārtikas veikals tur jau atrodas.» Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, Vecsaules pagastā ir 1800 iedzīvotāju. 

UZZIŅAI

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par aliansi «Aibe»

ALIANSE «AIBE» ir lielākā neatkarīgo tirgotāju apvienība Baltijas valstīs, kas apvieno 354 uzņēmējus (mazumtirgotājus, vairumtirgotājus, ražotājus), kuri pārvalda vairāk kā 1400 veikalus.

«AIBES» konsolidētais apgrozījums ir virs 475 miljoniem eiro, kas ļauj saņemt ļoti izdevīgus preču iepirkumu nosacījumus kā no vietējiem piegādātājiem, tā arī no starptautiskajiem ražotājiem.

ALIANSES MĒRĶIS – nodrošināt nemainīgi zemas iepirkumu cenas alianses biedriem, uzturēt plašu preču sortimentu un veicināt alianses biedru izaugsmi, finansējot veikalu iegādes, pārņemšanas un renovācijas projektus.

AVOTS: AIBE.LV

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

  1. Labs darbs – bet kur Kariņa, Levita valsts atbalsts lauku veikaliņiem – uzsveru lauku veikaliņiem – tie ir vajadzīgi lauku cilvēkiem. Karlis jau sen būtu izkustējies darbā, lai balstītu lauku cilvēkus. Tikai tie tur Rīgā kaut kā klusē…

    1
    1
  2. Ja nebūs konkurences, cenas ļoti augstas. Vieglāk būs aizbraukt iepirkties uz pilsētu, jo kopumā sanāks krietni lētāk. Pats braucu 10 km uz top, jo starpība ļoti liela.

    2
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.