Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecumniekos paplašina DUS «Neste»

Jau vairākas nedēļas uzņēmuma «Neste» degvielas uzpildes stacijā (DUS) Vecumniekos, Rīgas ielā 1, notiek būvdarbi. Pamanot rosību, iedzīvotāji pieļāvuši, ka tur top pašapkalpošanās automazgātava, kas vietējiem būtu ļoti vajadzīga, taču minējums izrādījies maldīgs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

««Neste» degvielas uzpildes stacijā Vecumniekos pašlaik notiek plānveida rekonstrukcijas darbi, lai to padarītu plašāku un klientiem pieejamāku. Pēc pārbūves DUS būs ērtāk lietojama kravas autotransportam,» «Bauskas Dzīvei» skaidro Ilze Pērkone, SIA «Neste Latvija» mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Foto: www.bauskasdzive.lv

«Bauskas Dzīve» būvobjektu apmeklēja piektdienas, 3. jūnija, pēcpusdienā. Nožogotajā teritorijā vienlaikus strādāja vairākas brigādes – bruģētāji nostiprināja apmales un klāja segumu, savukārt SIA «Rohé Latvijā» vīri ierīkoja jaunu degvielas uzpildes iekārtu kravas transportlīdzekļiem. «Jauni sūkņi būs, modernāki un arī smukāk izskatīsies,» vērtē «Rohé Latvijā» pārstāvis.

DUS teritorija kļuvusi par vairākiem metriem platāka, ko iezīmē jauna asfalta un bruģa seguma josla. Pašlaik ierobežojumu dēļ iebraukšana un degvielas uzpilde gan rada zināmas neērtības, novēroja «Bauskas Dzīve», jo auto plūsma ir pietiekami liela. «Kur tad braukt – uz Valles «Viršiem» vai Mežvidu benzīntanku pie Baldones? Vecumniekos šis ir vienīgais. Ja notiek pārbūve, jārēķinās ar īslaicīgām grūtībām,» pacietīgs ir «Audi» stūrētājs Jānis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: www.bauskasdzive.lv

Viņš uzskata, ka pēc rekonstrukcijas ērtāk būs visiem – gan vieglo, gan kravas auto vadītājiem; līdz šim šaurības dēļ bieži vien cits citam traucējuši. «Bauskas Dzīves» rīcībā ir arī informācija par gadījumiem, kad kravas transportlīdzekļi sabojājuši DUS nojumi. Šāds notikums Vecumnieku «Nestē» fiksēts pirms dažām dienām. Vadot kravas automobili «DAF» ar piekabi, šoferis bija neuzmanīgs un aizķēra nojumes konstrukciju. Pēc rekonstrukcijas iebraukšana un izbraukšana kļūs nesalīdzināmi ērtāka.

«Žēl, ka te nebūs automazgātavas, kā biju cerējusi, taču prieks, ka «Neste» tiek paplašināta,» notiekošo komentē «Volkswagen» vadītāja, «cenas kāpušas, taču acīmredzot tas ikdienas ritmu neietekmē. Cilvēki kā braukuši, tā brauc!»

DUS pārbūve norit pēc SIA «Arplan» projekta, būvuzņēmējs ir SIA «ED Tehnika». Pēc rekonstrukcijas klienti varēs baudīt lielākas ērtības, plašāks būs arī piedāvājuma klāsts – varēs iegādāties premium klases dīzeļdegvielu «Pro Diesel», kas līdz šim Vecumniekos nebija pieejama, informē I. Pērkone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rekonstrukcijas darbus plānots pabeigt tuvāko pāris nedēļu laikā.


Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.