Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecumniekos sāks apkures sezonu

Ņemot vērā, ka ir saņemti pirmie pieteikumi centralizētās apkures pieslēgšanai, pirmdien, 9.oktobrī, Vecumniekos tiks uzsākta apkures sezona, portālu informēja pašvaldības uzņēmumā SIA «Bauskas novada komunālserviss» (BNKS).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja kāds ieinteresēts pieslēgt apkuri agrāk vai vēlāk, jāvēršas ar pieteikumu uzņēmuma e-pastā: info@bnks.lv. Iestāžu un organizāciju vārdā šādu pieteikumu paraksta vadītāji vai to pilnvarotās personas, savukārt daudzdzīvokļu mājās – pārvaldnieks vai dzīvokļu īpašnieku vairākums (vismaz 50% + 1 balss).

No novembra Vecumniekos plānots samazināt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu, lēmusi Bauskas novada pašvaldība. SIA „Mūsu saimnieks” pēc savas iniciatīvas Bauskas novada domē iesniedza siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa projektu kopā ar izmaksu pamatojošiem dokumentiem. Tarifa projekts sagatavots saskaņā ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku.

Lai veicinātu sabiedrības līdzdalību pašvaldības lēmumu pieņemšanā un uzklausītu SIA „Mūsu saimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu lietotājus par iesniegto un izvērtēto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu, Bauskas novada pašvaldība šī gada 29.augustā publicēja pašvaldības mājaslapā www.bauskasnovads.lv paziņojumu, kurā aicināja interesentus  līdz 2023.gada 11.septembrim sniegt savus priekšlikumus vai ieteikumus, taču līdz norādītajam termiņam no lietotājiem priekšlikumi netika saņemti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegto tarifa projektu ar to izmaksu ekonomisko pamatojumu Bauskas novada domes deputāti izskatīja un vērtēja 21.septembra finanšu komitejas sēdē.

Līdz šim spēkā esošais tarifs noteica, ka siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs ir 142,36 eiro par megavatstundu bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), savukārt no šī gada 1.novembra tarifs būs 108, 62 eiro par megavatstundu bez PVN.

Foto:Pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.