Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecumnieku pagastā notiks Militārās policijas mācības 

No 23. līdz 27. maijam Bauskas novada Vecumnieku pagasta Zvirgzdes kāpas apkārtnē norisināsies iepriekš plānots Militārās policijas taktisko apmācību posms, lai trenētu aizsardzības un uzbrukuma operācijas apvidū, informē Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba Operāciju plānošanas departamenta Komunikācijas pārvalde. Apmācības notiks ar a/s «Latvijas Valsts meži» saskaņotā teritorijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Militārajai policijai līdzās miera laika funkcijām ir jāpilda arī kaujas atbalsta uzdevumi, aizsargājot Latvijas valsts suverenitāti, teritoriālo nedalāmību un tās iedzīvotājus krīzes situācijās un kara gadījumā.

Apmācību laikā Militārās policijas karavīri pilnveidos iemaņas militārajā taktikā un trenēs savstarpējo sadarbību aizsardzības uzdevumu izpildē. Apmācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā. Aktīvā apmācību fāze notiks no 25. līdz 27. maijam, kad apmācību norises vietās tiks izmantota salūtmunīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada īslaicīgu troksni un dūmus, bet nekādā veidā neapdraud apkārtējo cilvēku veselību vai dzīvību.

Vecumnieku pagastā Militārās policijas karavīri īslaicīgi pārvietosies pa koplietošanas ceļiem, kā arī pa pieguļošajiem mazākas nozīmes ceļiem ar dažādu militāro transportu, netraucējot satiksmi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Bauskas novada Vecumnieku pagasta iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Militārās policijas aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Militārajā policijā ir iespējas gandrīz ikvienam Latvijas pilsonim atrast sev piemērotu uzdevumu valsts aizsardzības stiprināšanai, gan iestājoties Militāras policijas Zemessardzes vienībā, gan pieņemot izaicinājumus dažādos profesionālā dienesta amatos.

Lai pieteiktos dienestam Militārajā policijā, iedzīvotāji aicināti zvanīt uz tālruni 67389066, rakstīt uz e-pastu: mppersonals@mil.lv vai personīgi ierasties vienībā Ezermalas ielā 8 Rīgā, iepriekš sazinoties pa augstāk norādīto tālruņa numuru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Papildu informācija pieejama: https://profesijupasaule.lv/militara-policija.

Foto: sargs.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.