Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

VIDEO: Astoto reizi norisināsies riteņbraukšanas sacensības “Bauskas velo rudens”

Svētdien, 24. septembrī, visi interesenti aicināti uz kārtējo “Bauskas velo rudens” braucienu. No pirmdienas, 11. septembra, būs atvērta pieteikšanās vietnē cyclingforall.lv. Dalībnieki, kuri reģistrēsies līdz šī gada 18. septembrim, tiks pie personalizētiem numuriem, informē sacensību rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Bauskas velo rudens” braucienā aicināti piedalīties gan sportisti, gan ģimenes ar bērniem, gan jaunieši, seniori, vīri un dāmas, kolektīvi un komandas. Pasākums radīts visiem, lai baudītu kopā būšanu ar draugiem, radiem, paziņām draudzīgā, bet sportiskā gaisotnē, vēstīts sacensību pieteikumā.

Šogad Mežotnes ceļa remonta dēļ gaidāmas izmaiņas sacensību maršrutā. Distances garums būs līdzšinējais – 24 kilometri- bet maršruts vedīs uz Gailīšu pagasta Uzvaru.

“Visi sacensībās tiecas sasniegt uzvaru. Tagad tiešā nozīmē visi brauks uz Uzvaru. Līdz šim maršruts bija uz Mežotni, bet šogad pirmo reizi ir mainīta kārtība. Maršruts ir nezināms, jāņem vērā, ka varētu būt kāda neliela aizķeršanās ar reģistrāciju vai rasties kādi citi apstākļi,” teic līdzšinējais sacensību rīkotājs Kaspars Brazovskis, kurš šogad ieņems konsultanta un komentētāja lomu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāņem vērā, ka šogad pulcēšanās uz sacensībām nenotiks Bauskas rātslaukumā, bet atpūtas vietā Ziedoņu ielā. Galveno balvu sarūpējis uzņēmums “Kaija”. Sacensību atbalstītāju vidū šogad pulka Bauskas novada uzņēmumu.

Ļoti nozīmīgu atbalstu pasākuma tapšanā sniedz SIA “A.V.U.”, SIA “Lamela”, SIA “Voka”, a/s “Balticovo”, SIA “Gafū”, Oak’A BBQ, SIA “Ints&Co”, atpūtas komplekss “Miķelis”, kafejnīca “Taverna”, veikals “Britex”, tirgotava “Argo”, Velosēta, SIA “Geka”, SIA “Bauskas alus” un SIA “Stelpes minerālūdens.”

Bauskā pirmais velo brauciens norisinājās 2015.gadā, bet 2021.gadā brauciens tika atcelts epidemioloģiskās situācijas dēļ. Ik gadu vidējais braucēju skaits ir ap 300-400. Kopš 2017.gada pasākums daļēji tiek finansēts ESF projekta “Pasākumi Bauskas novada sabiedības veselības veicināšanai un slimību profilaksei”, Nr. 9.2.4.2/16.I/061 Veselības nedēļas ietvaros, kas sniedz iespēju šo fizisko aktivitāti iedzīvotājiem piedāvāt bezmaksas.

Video: Bauskas velo rudens/facebook.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.