Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

SIA “Vizii Urban” investē autoparka modernizācijā

SIA “Vizi Urban” pērn un šā gada pirmajā ceturksnī kopumā investējis vairāk nekā 1,6 miljonus eiro autoparka modernizācijā un “zaļināšanā”, portālu informē uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valdis Purvinskis. SIA “Vizii Urban” pagājušajā gadā paplašināja savu darbību, uzsākot pilsētvides uzturēšanas darbus jaunās teritorijās, tostarp arī Bauskā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

V. Purvinskis stāsta, ka pirmajā pusgadā “Vizii Urban” iegādājies astoņas tehnikas vienības, ar ko tiek veikti pilsētvides uzturēšanas darbi un kas atbilst augstākajiem ekoloģiskajiem standartiem. Savukārt pērn nopirktas 14 tehnikas vienības gan ziemas, gan vasaras darbu veikšanai. Tāpat, īstenojot ilgtspējas mērķus vides jomā, uzņēmums izmanto elektrisko vakuuma iekārtu ielu uzkopšanai, kas ir pirmā šāda veida tehnika Latvijā un kas saņēmusi Vācijas Darba mašinērijas un pašvaldību tehnoloģiju asociācijas (VAK) inovāciju balvu.

Šobrīd 62% “Vizii Urban” tehnikas, ko uzņēmums izmanto darbu veikšanai, atbilst augstākajiem ekoloģiskajiem standartiem, proti, smago transportlīdzekļu dzinējs atbilst EURO VI, bet traktortehnikas – EURO V (EU Stage V dzinēji), kas šādai tehnikai patlaban ir noteikti kā augstākie ekoloģiskie standarti. EU Stage V dzinēji traktortehnikai ir videi draudzīgāki, jo nodrošina tīrāku degvielas sadegšanas procesu – izplūdes gāzes izmešos ir samazināts kaitīgo vielu daudzums.

“Ņemot vērā, ka pilsētvides uzturēšanas joma ir emisiju ietilpīgs bizness, mums ir būtiska ilgtspējīga autoparka attīstība un mūsu ietekmes uz vidi mazināšana. Ir svarīgi, lai pašvaldības, valsts institūcijas, privātie uzņēmumi arvien vairāk attīstītu “zaļos” iepirkumus, kur transports būtu viens no kritērijiem. Esam gatavi šādas, uz ekoloģiskās pēdas mazināšanu virzītas, prasības izpildīt jau šobrīd. Lai sasniegtu valsts klimata mērķus, jāiesaistās visām pusēm un ir jābūt vēlmei tos realizēt,” saka Purvinskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā līdz šim, arī nākamajos gados plānota “Vizii Urban” sniegto pakalpojumu nodrošināšanā iesaistītā autoparka atjaunošana, arvien vairāk nomainot tehniku un transportlīdzekļus uz vidi saudzējošākiem un ekonomiskākiem.

SIA “Vizii Urban” ir pilsētvides servisa uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi un plašu reģionālo pārklājumu, nodrošinot pakalpojumus Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Cēsīs, Bauskā un citviet Latvijā. Uzņēmums nodrošina pilna cikla pilsētvides servisu: publisko teritoriju, ielu un ietvju vissezonas uzkopšanu un uzturēšanu, kā arī apzaļumošanas pakalpojumus un pludmaļu uzkopšanu.

“Vizii Urban” ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, kura uzņēmumi nodrošina sadzīves un industriālo atkritumu apsaimniekošanu, otrreizējo materiālu šķirošanu un pārstrādi, komerctelpu uzkopšanu u.c. AS “CleanR Grupa” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kura dibinātājs un padomes priekšsēdētājs ir Guntars Kokorevičs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“CleanR grupa” pagājušajā gadā strādāja ar 102,023 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 49,2% vairāk nekā 2022.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 93,7% – līdz 10,243 miljoniem eiro.

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. Miljonus sameta iedzīvotāji, tai skaitā šī iemesla dēļ iedzīvotāji ir spiesti braukt ar 20 gadus vecām mašīnām.

  2. tas labi, bet ko no tā visa iegūst novada iedzīvotāji, ja tāds “sīkums”, kā mobilās tualetes noma šeit nav pieejama. BNKS darbinieces sola , varbūt, pēc mēneša, bet firmas, kas ar mobilo tualešu nomu nodarbojas, nesola vispār, jo Bausku neapkalpo. Pārdomām, it kā “mobilā gatavība”, bet, kas notiks, ja daudzdzīvokļu namam sanitārās kanalizācijas avārija nebūs novēršama, teiksim, dienas laikā?

  3. Diemzēl,darbiniekiem nav normālas tehnikas un aprīkojums,itkā gādā par saviem priekšniekiem,bet strādniekiem no tā tehnikas parka ir nieks.

  4. Labāk būtu investējuši zāģos un vienreiz apzāģētu krūmus pie mājām. Drīz dzīvosim kā mežā. Labāk būtu darbu savu labi darijuši, Bauskā kā mizkastē.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.