VK «Vecumnieki» uzvar savās mājās un atgriežas turnīra tabulas pirmajā vietā

Grūtu volejbola spēli «Optibet» Latvijas volejbola čempionātā aizvadījusi VK «Vecumnieki» vienība, kas savās mājās Misas vidusskolas sporta zālē ar 3:1 pārspēja VK «Ozolnieki». Pēc panākuma komanda atgriezusies pirmajā vietā turnīra tabulā.

Lielākā daļa līgas komandu spēkos ir ļoti līdzīgas, un to pierādīja arī spēle ar VK «Ozolnieki», kas turnīra tabulā atrodas piektajā vietā. Viesi Vecumnieku puišiem lika pasvīst.

«Pirmajā setā ar pašaizliedzīgu spēli aizsardzībā, cīnoties par visām bumbām, parādījām, kāpēc esam turnīra favorīti. Kad līdz veiksmīgam panākumam pirmajā setā bija nepieciešams tikai viens punkts, uz pretinieku serves līnijas stājās Jānis Gabranovs, kurš pamatīgi sagrozīja mūsu izredzes uz uzvaru spēles sākumā. Ar vairākām netveramām servēm viņš panāca izlīdzinājumu setā, kuru nespējām noslēgt sev labvēlīgi, un zaudēts ar rezultātu 28:30,» rakstīts VK «Vecumnieki» facebook.com lapā.

Otrais sets nebija daudz vieglāks – kā stāsta spēlētāji, dažas izspēles ilga gandrīz minūti. Tomēr noslēgumā mājinieki uzvarēja ar 27:25. Ja domājat, ka trešajā setā bija vieglāk, tad kļūdāties – arī tas beidzās ar 27:25, ar netveramu servi setu pabeidza Arvis Zelčs. Tikai ceturto setu VK «Vecumnieki» uzvarēja ar kaut cik pieklājīgu rezultātu 25:21.

VK «Vecumnieki» rindās 27 punkti un četri no tiem blokā ir Andrim Zadovskim, 19 punkti – Aivim Āboliņam, 16 punkti un no tiem septiņi ar bloku, tai skaitā arī uzvaras punkts, – Reinim Zelčam. Astoņi punkti ir Kasparam Kaverskim, pieci – Armandam Grudulim, divi – Arvim Zelčam, viens – komandas cēlājam Jānim Zadovskim, spēles libero bija Alvis Spangers.

Vienībai tagad ir 32 punkti un pirmā vieta. Nākamo mājas spēli komanda aizvadīs 30. janvārī, kad Misas vidusskolas sporta zālē tiksies ar vēl vienu līgas līderi «Augšdaugava» vienību, kas pavisam noteikti būs cīņa par pirmo vietu regulārajā čempionātā.