Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vokālais ansamblis «Eliksīrs» Bauskā rīko 10 gadu jubilejas koncertu

Bauskas kultūras centrā aicinot uz koncertu «Un mirklis jau tāpēc ir mirklis…», sestdien, 21. janvārī, plkst. 16 Bauskas kultūras centra jauktais vokālais ansamblis «Eliksīrs» svinēs 10 gadu jubileju, Kristiāna Paula Lībiete, Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

K. P. Lībiete arī atklāj, ka muzikālās svinības kuplinās kolektīva draugi no Bauskas novada un Jelgavas novada – Mežotnes jauktais ansamblis “Mēs”, Bauskas kultūras centra sieviešu vokālais ansamblis “Adoramus”, Rundāles sieviešu vokālais ansamblis “Naktsvijoles” un Lielplatones pagasta tautas nama vokālais ansamblis “Vīnava”.

“Gatavojoties mūsu jubilejas koncertam, ir patīkami satraucoša svētku gaidīšanas izjūta. Koncertā vēlamies radīt siltas, mājīgas un patīkamas emocijas. Rūpīgi izvēlamies koncerta programmu, lai skatītājiem sniegtu pēc iespējas kontrastaināku un saistošāku repertuāru. Tiks atskaņotas dažādu žanru dziesmas – latviešu tautasdziesmas, latviešu un ārzemju komponistu oriģināldziesmas, romances, dziesmas no izrādēm, garīgas dziesmas un dziesmas, kas aizkustina dvēseles stīgas,” gaidāmā koncerta programmu komentē vokālā ansambļa “Eliksīrs” vadītāja Marina Lazdiņa.

Paši dalībnieki sevi raksturo ar humoru: “Esam tik superīgi, ka trūkst vārdu!” Marina apstiprina, ka ansambļu dalībnieku starpā tik tiešām valda siltas un draudzīgas attiecības: “Uz skatuves esam viens vesels – jūtam viens otru, atbalstām un spējam profesionāli muzicēt. Desmit gadu laikā esam piedalījušies neskaitāmos koncertos, konkursos, festivālos, kuros vienmēr guvām atzinību. Mūsu repertuārs ir ļoti plašs un daudzveidīgs. Lepojos ar saviem brīnišķīgajiem un uzticīgajiem dziedātājiem, kas ansamblī dzied jau no tā dibināšanas pirmsākumiem. Ansambļa sastāvs ir nemainīgs un noturīgs.”

Attēlā – vokālais ansamblis “Eliksīrs” koncertā Bauskas kultūras centrā pagājušā gada rudenī. Foto – Ivars Bogdanovs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.