Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

VUGD Bauskas daļa un Iecavas, Vecumnieku postenis aicina ciemos Atvērto durvju dienā 17. maijā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) rīt, 17. maijā, rīko Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis pasākums valstī tiek rīkots, 17. maijā atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 158. gadadienu, arī VUGD Bauskas daļa, Vecumnieku un Iecavas postenis gaida ciemiņus.

«Atvērto durvju diena 17. maijā ir kļuvusi par neatņemamu mūsu profesionālo svētku sastāvdaļu. Apmeklētāju smaidi, sajūsma ieraugot sarkanās automašīnas, patiesa interese par mūsu aprīkojumu un pārliecinošās bērnu atbildes uz jautājumiem par drošību mūs stiprina un iedvesmo visu turpmāko gadu! Šī ir arī lieliska iespēja atgādināt apmeklētājiem par drošu rīcību un tālruņa numuru 112, uz kuru zvanīt, kad notiek nelaime. Aicinām visus ciemos un svinēsim svētkus kopā!» aicina VUGD priekšnieks pulkvedis Mārtiņš Baltmanis.

Atvērto durvju dienā, 17. maijā, no plkst. 9 līdz 19 VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā. Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus ugunsdzēsēji glābēji iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju glābēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī VUGD Bauskas daļa, kā arī Vecumnieku un Iecavas postenis gaida ciemiņus. «Izglītības iestāžu grupas lūdzam iepriekš pieteikties, lai varam katram veltīt laiku un uzmanību. Pašlaik Bauskas daļā ir pieteikušies ciemiņi. Arī abos posteņos ir gaidāmi apmeklētāji. Savukārt ģimenēm un individuālajiem apmeklētājiem sava ierašanās iepriekš nav jāpiesaka. Mums dzimšanas diena, un atkal gaidām visus ciemos. Nāc ciemos, iepazīsti un uzzini daudz jauna par ugunsdzēsību, ugunsdrošību un ugunsdzēsējiem glābējiem!» rosina V. Gribuste.

Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.