Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zālītes speciālo pamatskolu turpmāk vadīs Guntis Jurkevičs

Uz vakanto Zālītes speciālās pamatskolas direktora amatu konkursa nolikuma noteiktajā kārtībā bija izsludināts atklāts konkurss. Par piemērotāko amata kandidātu atzīts Guntis Jurkevičs, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā iepriekš ziņots, 30. novembrī noslēdzās pieteikumu iesniegšana. Ar domes lēmumu izveidotā konkursa pretendentu vērtēšanas komisija, izvērtējot kandidātu atbilstību izvirzītajām prasībām, par piemērotu (par atklāta amata pretendentu konkursa uzvarētāju) atzina Gunti Jurkeviču, kura kandidatūru 22. decembrī domes sēdē vienprātīgi atbalstīja visi klātesošie Bauskas novada domes deputāti.

Guntis Jurkevičs jau iepriekš pildījis izglītības iestādes direktora amata pienākumus. Viņš vadījis Skrundas 1.vidusskolu, Jelgavas 4.vidusskolu un Olaines 2.vidusskolu, direktora amatā kopumā strādājot 13 gadus. Vairākus gadus G. Jurkevičs pildījis Izglītības un zinātnes ministrijas, pēc reorganizācijas – Profesionālā un pieaugušo izglītības departamenta vecākā referenta pienākumus. Kopš 2019. gada ISMA vidusskolas  „Premjers” administrācijas vadītājs, iepriekšējo G. Jurkeviča darba pieredzi atspoguļo A. Dulbe.

Bauskas   novada  pašvaldības iestādes „Zālītes speciālā pamatskola” direktora amata pienākumus Guntis Jurkevičs sāks pildīt ar 2023. gada 2. janvāri. Iestādes direktora mēneša darba algas likme noteikta 1263 eiro apmērā, informē pašvaldībā.

Foto – Zālītes speciālā pamatskola, autors – Ivars Bogdanovs, “Bauskas Dzīves” arhīvs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Kaut kas te īsti nav lāgā. Iepriekšējie darbi daudz un tie kaut kā neiet kopā ar zālites skolas direktora amatu. Te kaut kas nav lāgā.

  16
  1
 2. Piekrītu Spuldzītei. Tik daudz amatu nomainīti. Parasti tas neko labu nevēsta par cilvēku…

  13
  1
 3. Nu picec,katru gadu jauna darba vieta,kādas 15 kopā 16 gados.
  Tagad no Elejas brauks,dzīvojis faktiski visur!
  Vot tad būs kadrs!:))))))

 4. Nabags atbēga cerībā,ka te paradīze !
  Nu redzēs,redzēs,ko nozīmē Bauskas novads!

  8
  1
 5. 60 gadīgs onkuls.Pirms pensijas vecuma.Vai ta savējo nenija,ko ielikt?
  Skolu tak slēgs??
  Cirks.

 6. Tad jau viņam ērtāk bija pieteikties uz Īslīces pamatskolu? Ja no Elejas viņš braukās. Būtu vēl viena skola klāt pie jau tā bagātīgā CV…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.