Lai novērstu domju un padomju administratīvo resursu izmantošanu pirms pašvaldību vēlēšanām, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs par sadarbību kontrolē vienojies ar..
Lai novērstu domju un padomju administratīvo resursu izmantošanu pirms pašvaldību vēlēšanām, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs par sadarbību kontrolē vienojies ar sabiedrību par atklātību “Delna” un ar sabiedriskās politikas centru “Providus”. Šāda informācija lasāma Latvijas Pašvaldību savienības mājaslapā.
Ministrs Māris Kučinskis norādījis, ka pašvaldībām būtu nepieņemami par iedzīvotāju nodokļu naudu finansētos preses izdevumus izmantot priekšvēlēšanu pasākumiem.
Minētās sabiedriskās organizācijas vēros, vai pirmsvēlēšanu laikā pašvaldību preses izdevumi netiek izmantoti vēlēšanu aģitācijai. Arī iedzīvotāji aicināti informēt ministriju par pamanītiem pārkāpumiem.