Tiks sākta paredzamā industriālā un loģistikas parka teritorijas detālplānojuma izstrāde.
Tiks sākta paredzamā industriālā un loģistikas parka teritorijas detālplānojuma izstrāde. Šādu lēmumu deputāti pieņēma Bauskas Domes sēdē vakar, 3. martā.
Bijušajā lidlaukā, vairāk nekā 100 hektāros, iecerēts izveidot industriālo zonu, daļu atvēlēt arī individuālo un daudzdzīvokļu māju apbūvei, kā arī darījumu un sabiedrisko objektu celtniecībai.
Domes izpilddirektors Jānis Mičulis skaidro, ka Finanšu ministrijā atbalstīts baušķenieku projekts, tā īstenošanai atvēlot Eiropas Savienības finansējumu. Paredzams, ka 362 tūkstošus eiro vērtajā projektā 75,87 procenti būs ES naudas, pārējais – pilsētas līdzfinansējums. Desmit mēnešos jāizstrādā teritorijas detālplānojums, jāveic dažādu inženiertehnisko komunikāciju izbūve.