Svētdiena, 26. aprīlis
Alīna, Sandris, Rūsiņš
weather-icon
+4° C, vējš 3.58 m/s, Z vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Policija strādās pastiprinātā režīmā

Rit šī gada 25. nedēļa, kura kalendārā iezīmē mūsu tautas nacionālos svētkus – tradīcijām pilno Līgo vakaru un Jāņu dienu. Šajā gadā svinēšanai atvēlētas vairākas dienas. Šie svētki mums nesuši ne tikai prieku un līksmību, bet arī sāpīgus zaudējumus.

Rit šī gada 25. nedēļa, kura kalendārā iezīmē mūsu tautas nacionālos svētkus – tradīcijām pilno Līgo vakaru un Jāņu dienu. Šajā gadā svinēšanai atvēlētas vairākas dienas. Šie svētki mums nesuši ne tikai prieku un līksmību, bet arī sāpīgus zaudējumus.
Policija svētku dienās strādās pastiprinātā režīmā. Policistu ir tik daudz, cik ir, un visus iedzīvotājus nav iespējams pasargāt. Tādēļ lūdzam pašiem būt uzmanīgiem, jo lielāko daļu negadījumu mēs un jūs varam nepieļaut kopīgiem spēkiem.
Izbraucot uz pāris dienām no mājām, svarīgi pārbaudīt, vai nav atstātas ieslēgtas elektroierīces, gāze un atgriezts ūdenskrāns, vai ir cieši aizvērti visi logi un aizslēgtas durvis. Šis ir laiks, kad zagļi var izmantot to, ka tiek svinēti svētki.
Iepirkšanās vietās šajās dienās rodas drūzma, ko par labu sev var izmantot kabatzagļi, tāpēc uzmaniet kabatas!
Kas tie par svētkiem bez salūta vai kādām citām pirotehniskām ierīcēm? Tikai pirms to izmantošanas derētu atcerēties visus lietošanas nosacījumus. nekādā gadījumā nedodiet pirotehniku bērniem! Neriskēsim ar savu un citu dzīvību!
Visbeidzot par mūsu sabiedrībai vissāpīgāko tēmu – ceļu satiksmi. Ceļu policija strādās pastiprinātā režīmā jau ar 22. jūniju. Cik vien būs tās spēkos, tiks pārbaudīta katra automašīna, kā arī kontrolēs autovadītājus. Šis process aizņems vairāk laika nekā parasta dokumentu pārbaude, tādēļ, lai nekavētu iecerētās svētku svinības, lūdzam izbraukt laikus, kā arī būt saprotošiem, ja Ceļu policija apturēs vairākkārt. Ja līdz šim bijāt pieradis vadīt automašīnu nepiesprādzējies, tad tieši Jāņi ir tā reize, kad beigt slikto ieradumu un vadīt automobili piesprādzējoties. Neaizmirstiet arī par pasažieriem, atgādiniet arī viņiem par drošības jostu lietošanu!
Priecīgu līgošanu novēl L. JANŠEVSKA, Bauskas RPP priekšnieka palīdze preses un sabiedrisko sakaru jautājumos

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.