No Bauskas rajona uz sporta spēlēm Madonā dosies a/s «Misas kūdra».
No Bauskas rajona uz sporta spēlēm Madonā dosies a/s “Misas kūdra”. Uzņēmumu pārstāvēs rekordliels skaits dalībnieku – 45, no kuriem 25 būs sportotāji, bet pārējie līdzjutēji. Pagājušajā gadā sportistu bija tikai 20. Tā “Bauskas Dzīvei” stāstīja a/s “Misas kūdra” projektu vadītāja Vineta Ieviņa.
Latvijas kūdras uzņēmumiem tās ir trešās sporta spēles kopš padomju laikos rīkotajām. Līdz šim tās ir notikušas Ventspils un Jelgavas rajonā. Katru gadu uzvarētāju komandai jāgatavo nākamie sporta svētki. Šogad dalības maksa ir 20 latu. To visiem “Misas kūdras” komandas dalībniekiem apmaksās uzņēmums. Arī par firmas vakariņām miseniekiem nevajadzēs maksāt. V. Ieviņa uzsver, ka šādi sporta svētki ir ne tikai laba atpūta, bet arī veids, kā saliedēt kolektīvu.
Spēļu programmā ietilpst dažādi sporta veidi, arī futbols un spilvenu kaujas, stāsta Vineta Ieviņa. Būs arī citas aktivitātes – diskotēka un popiela. “Misas kūdra”, protams, cer uz uzvaru kopvērtējumā.