Sestdiena, 2. maijs
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
weather-icon
+20° C, vējš 4.02 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Siltās dienas steidzina zemniekus

Zemnieku nemiers jūtams SIA «Latagra» bāzē Iecavā, kur viņi iegādājas minerālmēslus un augu aizsardzības līdzekļus.

Zemnieku nemiers jūtams SIA “Latagra” bāzē Iecavā, kur viņi iegādājas minerālmēslus un augu aizsardzības līdzekļus. Sabiedrības tirdzniecības daļas vadītāja Ruta Priede, salīdzinot šī gada pieprasījumu ar pērnās sezonas rādītājiem, secina, ka apjomi ir lielāki. Tātad zemnieki, kuri strādā šajā nozarē, dara to pamatīgi, jo citādi labus rezultātus nesasniegt. R. Priede piemetina: “Amonija salpetra un citu minerālmēslu cenas ir pakāpušās, augu aizsardzības līdzekļiem tās stabilizējušās. Klienti slēdz līgumus arī par dažādu ķimikāliju iegādi. Pagājušā gada ilgais un siltais rudens bija pateicīgs nezāļu izdzīvošanai, tādēļ daudzi jau laikus domā, kā tās labāk apkarot.”
Marta siltās dienas steidzina pavasara darbus. R. Priede teic, ka Iecavas novada zemnieku saimniecība “Jumis”, izmantojot labvēlīgus apstākļus, jau pagājušajā nedēļā sākusi virsmēslot zālāju laukus.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.