Bauskas rajona Padomes sēdē rīt, 22. martā, politiķi izskatīs astoņus jautājumus. Tā minēts rajona pašvaldības interneta mājaslapā .
Bauskas rajona Padomes (RP) sēdē rīt, 22. martā, politiķi izskatīs astoņus jautājumus. Tā minēts rajona pašvaldības interneta mājaslapā .
Par Leonardo da Vinči programmas pilotprojektu “Vietējo un reģionālo produktu ražošana un pārdošana” un par “Socrates/Gruntvig 2” programmas ieceres “Vides mantojums” darbības otro gadu klātesošos informēs RP Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Inga Bērziņa.
Rajona pašvaldību vadītāji lems par papildu nedzīvojamo telpu iznomāšanu Valsts zemes dienesta Zemgales reģionālajai nodaļai. Viņi spriedīs par eksperimentālā reisa Bauska–Brunava atklāšanu un citiem jautājumiem, teic RP sekretāre Baiba Marčenkova.