Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+6° C, vējš 0.45 m/s, D-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Motokross Zorģos

Motokrosa cienītāji no visām Latvijas pusēm 19. maijā pulcējās Iecavas novada Zorģu mototrasē, kur notika Latvijas Amatieru motokrosa asociācijas (LAMA) turnīra 4. posms.

Zorģu trasē šīs bija otrās sacensības, motokrosisti te pulcējās arī aprīlī. Uz sacīkstēm bija ieradušies vairāk nekā 250 sportistu, arī plaša delegācija no Igaunijas. Vairākās disciplīnās dalībnieku bija tik daudz, ka dažiem kvalifikācijas neveiksminiekiem nācās startēt no otrās starta rindas. Sportistiem un skatītājiem sacensības patika, arī laikapstākļi bija labvēlīgi – spīdēja saule, nelielais vējš netraucēja.

Mūsu sportistu vidū veiksmīgākais bija baušķenieks Armīns Timinskis, kurš «Q Open» klasē izcīnīja trešo vietu. «85cc» klasē sestā vieta Rihardam Augucēvičam.

Nākamais LAMA posms būs 2. jūnijā Ķegumā, Zorģos motokrosisti atgriezīsies pēdējā sacensību posmā 15. septembrī.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.