Piektdiena, 24. aprīlis
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
weather-icon
+7° C, vējš 1.34 m/s, Z-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

«Bauskas Dzīve» jautā

Kā vērtējat Iecavas novada pašvaldības sabiedriskās kārtības sargu darbu?

MĀRA ROZNERE, pensionāre:
– Dzīvoju Skolas ielā, kur ir liela skolēnu plūsma. Regulāri ielu norādes ceļu krustojumos ir nospārdītas. To vajadzētu uzmanīt vairāk.

LĪGA BOSKO, strādā Iecavas internātpamatskolā:
– Kārtības dienesta vecāko inspektori Lūciju Mucenieci novadā zina visi. Man ar kārtības sargiem saskarsme nav bijusi, iebildumu arī nav.

ALFRĒDS CĒSNIEKS, pašnodarbinātais:
– Dodu trīs balles no desmit. Centrā, īpaši tirgus dienās, mašīnas regulāri stāv zem aizlieguma zīmēm.

TATJANA KOVAĻOVA, dzelzceļniece:
– Viņi strādā ļoti labi – dzērājus iztrenkā tā, ka ikdienā tos neredz.

MARGARITA SPĒLMANE, skolas noliktavas pārzine:
– Novadā jūtos droši. Kārtībniekus strādājam regulāri var sastapt publiskos pasākumos.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.