Trešdiena, 21. janvāris
Agnese, Agnija, Agne
weather-icon
+-6° C, vējš 2.24 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Aicina eglītes neizmest sadzīves atkritumu konteineros

SIA «Vides serviss» aicina iedzīvotājus eglītes, kas mājokli rotāja svētku laikā, novietot pie atkritumu konteineriem. Tāpat ikvienam ir iespēja bez maksas tās nogādāt uzņēmuma dalīto atkritumu laukumā Biržu ielā 8 Bauskā, portālu informēja uzņēmumā.

«Lūgums kociņus nemest konteinerā, jo citādi atliks mazāk vietas sadzīves atkritumiem. Savākšanas process ir daudz vieglāks, ja eglītes ir novietotas blakus atkritumu urnai,» skaidroja SIA «Vides serviss» pārstāvis Uģis Saukums.

Viņš akcentēja, ka eglīšu savākšanas izmaksas, kas novietotas konteineru laukumos, tiks sadalītas uz daudzdzīvokļu namu dzīvokļu  īpašniekiem, jo palielina savākto atkritumu apmēru. Savāktie kociņi tiks sašķeldoti un izmantoti apstādījumu kopšanā.

Daļa cilvēku eglīti parasti izmet līdz Zvaigznes dienai, kas ir 6. janvārī, bet citi to dara pēc pareizticīgo Ziemassvētkiem, kas tiek svinēti 7. janvārī. Dažkārt eglītes pie atkritumu konteineriem parādās jau arī ātrāk.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.