Ceturtdiena, 22. janvāris
Agnese, Agnija, Agne
weather-icon
+-8° C, vējš 3.26 m/s, A-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Plānots sākt Iecavas parka estrādes remontdarbus

Šonedēļ, ja vien to atļaus laikapstākļi, plānots sākt Iecavas parka estrādes remontdarbus, portālu informēja Jurijs Bondarevs, SIA «LS Construction» darbu vadītājs.

Līga Egle, Iecavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste, atklāja, ka 2021. gada maijā veikta tirgus izpēte «Iecavas parka estrādes remontdarbi Iecavā Iecavas novadā». Līgums slēgts ar SIA «LS Construction», līguma summa 9176,73 eiro ar PVN, kura ietvaros paredzēts notīrīt grafiti zīmējumus uz estrādes sienām, veikt jumta labošanu un krāsošanu, kā arī nomainīt estrādes sānu dēļus. Līgums ar uzņēmumu slēgts 11. maijā, bet visu darbu veikšanai paredzēti divi mēneši no līguma slēgšanas dienas.

J. Bondarevs uzsver – iedzīvotājiem remontdarbi neērtības un troksni nesagādās.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.