Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Dambretisti gaida turnīrus klātienē

Vēl aizvien turpinās Latvijas Dambretes federācijas rīkotie Vasaras tiešsaistes turnīri – sacensības noslēgsies 30. jūnijā ar tiešsaistes turnīru jauniešiem 64 lauciņu dambretē. Tomēr dalībnieku ir aizvien mazāk, bet federācijas vadība joprojām cer, ka atļaus turnīrus klātienē.

Baušķenieki piedalījās divos tiešsaistes turnīros – 16. jūnijā sacensībās U19 grupai un pieaugušajiem 100 lauciņu dambretē, savukārt 26. jūnijā U19 grupai un pieaugušajiem 64 lauciņu dambretē.

Mazāk spēlētāju
Pirmajā turnīrā 16. jūnijā jāatzīmē biedrības «Bauskas prātnieks» pārstāvja Laimoņa Zālīša otrā vieta un pirmā vieta starp pieaugušajiem. Startēja arī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) pārstāve Elīna Arāja, bet šoreiz bez augstiem sasniegumiem. Te gan jāatzīmē Pētera Kripāna fantastiskā uzvara – U13 vecuma grupas pārstāvis sešus mačus uzvarēja, trīs noslēdza neizšķirti un guva pārliecinošu uzvaru.

Nākamajā turnīrā 26. jūnijā startēja trīs Bauskas novada BJSS pārstāvji. Trešo vietu U19 grupā ieguva Denijs Vilhelms Krauklis, piektais – Everts Rūdolfs Lepsis. Startēja arī Zane Lea Zunda, bet šoreiz bez aug-stiem sasniegumiem.

Turnīri noslēgsies 30. jūnijā, bet Latvijas Dambretes federācija cer jau jūlija sākumā aizvadīt Latvijas individuālā čempionāta pusfināla turnīrus. Tomēr «Covid -19» noteikumu ierobežojumi pašlaik aizliedz šādas sacensības rīkot telpās, kā arī neļauj piedalīties sacensībās septiņgadīgiem un jaunākiem bērniem. Tāpēc vēl aizvien nav skaidrs, kad un kā izdosies šādas sacīkstes aizvadīt, bet mazāka tiešsaistes spēlētāju aktivitāte apliecina, ka jāatsāk ir klātienes sacensības, lai atkal raisītu dambretistu interesi.

Liegumi vēl traucē
Tikmēr kārtējo reizi saviem spēlētājiem un arī citu novadu pārstāvjiem pateicības balvas 20. jūnijā pasniedza biedrības «Bauskas prātnieks» vadība. Pateicības saņēma tiešsaistes turnīru dalībnieki Rūta Arāja, Milana Suboča, Lote Soma Sakne, Patriks Kaļķis, Markuss Kaļķis, Verners Fībigs, Zane Lea Zunda, Keita Enija Platā, Elīna Arāja, Nikola Šakele, Roberts Maikūns, Jurģis Stīpnieks, Denijs Vilhelms Krauklis, Everts Rūdolfs Lepsis, Amanda Opočkina, Maruta Opočkina, Reinis Štāls un Laimonis Zālītis.

Biedrības vadītājs Aigars Zunda informē, ka sadarbībā ar lielveikalu tīklu «Maxima Latvija» izdevies iegūt lielāku balvu daudzumu, lai varētu pateikties par dalību tiešsaistes turnīros arī Bauskas novada spēlētājiem – balvas saņēma vai saņems Hugo Kreits, Dāvids Keišs, Katrīna Reiziņa, Alise Špundere, Barbara Vanaga, Mārcis Āboltiņš, Gustavs Gračevs, Natālija Paškova. A. Zunda uzsver, ka lielākajai daļai balvas vēlas pasniegt klātienes sacensībās, un tāpēc cer, ka tās atļaus pēc iespējas ātrāk.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.