Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+6° C, vējš 3.45 m/s, D-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Lieldienu turnīri ir populāri

Rajona labākie jaunie šahisti sacentās šaha un dambretes klubā 3. aprīlī. 16 dalībnieku konkurencē vecākajā grupā uzvarēja Bauskas 1. vidusskolas audzēknis Edmunds Lauva, 2. un 3. vietā – Misas vidusskolas skolēni Viktors Bobovičs un Nauris Velps.

Rajona labākie jaunie šahisti sacentās šaha un dambretes klubā 3. aprīlī. 16 dalībnieku konkurencē vecākajā grupā uzvarēja Bauskas 1. vidusskolas audzēknis Edmunds Lauva, 2. un 3. vietā – Misas vidusskolas skolēni Viktors Bobovičs un Nauris Velps. Jaunākajā grupā divas pirmās vietas arī Misas skolēniem – Mārtiņam Daģim un Mikum Veidem, viņu skolasbiedre Krista Egle bija veiksmīgākā meiteņu grupā.
Starprajonu dambretes turnīrā Bauskā 4. aprīlī pulcējās 32 dalībnieki no mūsu, Kuldīgas, Dobeles, Jēkabpils, Ogres rajona un Rīgas pilsētas. Dambretistu vidū bija četri sporta meistari un 15 meistarkandidātu.
Galvenajā turnīrā uzvarēja sporta meistars Rūdolfs Tomass no Kuldīgas, otro vietu izcīnīja baušķenieks Jānis Štāls. Ātrspēles turnīra dalībnieki sacentās divās apakšgrupās un finālā. Pirmo vietu atkal ieguva R. Tomass. Mūsu rajona dambretistu labākie rezultāti: J. Štālam 4. vieta, Arnoldam Šimkusam – dalīta 5. – 7. vieta.
Deviņi veiksmīgākie turnīra dalībnieki saņēma sacensību organizatora A. Šimkusa sarūpētās balvas. Tās viņš gādāja divas reizes, jo pirmās tika izzagtas no neaizslēgtas automašīnas. Turnīru atbalstīja Iecavas spirta rūpnīca un akciju sabiedrība «Balticovo».
Lieldienu turnīrs dambretē skolēniem notika trijās vecuma grupās. Pirmās vietas izcīnīja Mārtiņš Junkurēns, Kārlis Kalniņš un Aleksandrs Ladigs. Meitenēm labākās bija Gunita Indriksone, Evija Zāle un Ieva Kirilko. Balvas jaunajiem dambretistiem un šahistiem Lieldienu turnīrā dāvāja Teplovu individuālais uzņēmums.
No 9. līdz 13. aprīlim Dobelē notika Latvijas kadetu čempionāta fināls 15 gadu veco dambretistu grupā. Tiesības piedalīties finālturnīrā izcīnīja mūsu jaunieši, nu jau meistarkandidāti Jānis Fārnests un Mārtiņš Junkurēns, un iepriekšējā gada otrās vietas ieguvēja Agnese Rīna.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.