Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+4° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Noskaidro labākos tenisistus A grupā

Divi Iecavas galda tenisisti – Margita Buņķe un Egmonts Cildermanis – pēc atlases sacensībām bija iekļuvuši 12 Latvijas spēcīgāko spēlētāju vidū.

Divi Iecavas galda tenisisti – Margita Buņķe un Egmonts Cildermanis – pēc atlases sacensībām bija iekļuvuši 12 Latvijas spēcīgāko spēlētāju vidū.
Rīgā sacentās puiši un meitenes, lai noskaidrotu Latvijas jaunatnes čempionus A grupā. Vienspēlēs Margita Buņķe izcīnīja 5. vietu, Egmonts Cildermanis – 7. vietu.
Meiteņu dubultspēlēs kopā ar cēsinieci Lauru Zariņu Margita ieguva 3. vietu un bronzas medaļu.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.