Piektdiena, 19. decembris
Kristaps, Kristofers, Krists, Klinta, Kristers
weather-icon
+2° C, vējš 1.34 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Pārumi ir populārākie sportisti pagastā

Iecavas pagastā noskaidroti 1998. gada populārākie sportisti. Aptaujā no iesniegtajām 300 anketām par derīgām atzītas 186.

Iecavas pagastā noskaidroti 1998. gada populārākie sportisti. Aptaujā no iesniegtajām 300 anketām par derīgām atzītas 186.
Jauniešu grupā visvairāk punktu savāca jaunā tenisiste Margita Buņķe un basketbolists Jānis Pārums. Viņiem balvas gādāja labvēļi – individuālais uzņēmums «Magonīte» un firmas «Sonia» aptieka.
Pieaugušo vērtējumā populārākās sportistes titulu atkārtoti ieguva galda tenisiste un trenere Baiba Gāga. Pārumu ģimenes sportiskos panākumus papildina arī Jāņa brāļa Voldemāra veiksme. Viņš atzīts par populārāko pagasta sportistu. Voldemārs spēlē basketbolu un trenē jauniešus šajā sporta veidā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.